Kırşehir’de suça karşı önleyici tedbirler

Kırşehir’de suça karşı önleyici tedbirler

13.03.2015

KIRŞEHİR’DE Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından suç işlenmeden önce alınması gereken önlemlere ilişkin polis-halk ilişkisini iyileştirici ve geliştirici çalışmalar kapsamında bilgilendirme toplantıları düzenleniyor. Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, bu kapsamda yaptığı bilgilendirme toplantılarında taksi ve servis şoförü esnafı ile bir araya geldi. Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, güvenlik […]

KIRŞEHİR’DE Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından suç işlenmeden önce alınması gereken önlemlere ilişkin polis-halk ilişkisini iyileştirici ve geliştirici çalışmalar kapsamında bilgilendirme toplantıları düzenleniyor.

Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, bu kapsamda yaptığı bilgilendirme toplantılarında taksi ve servis şoförü esnafı ile bir araya geldi.
Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, güvenlik hizmetlerinin, toplumun katılımını ve desteğini sağlamak suretiyle etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesi, toplum-polis ilişkilerinin geliştirilmesi hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.
Bu kapsamda Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı toplantı salonunda ilimizde faaliyet gösteren taksi, minibüs ve servis şoförlerine yönelik sorumluluk alan huzur toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya taksi, minibüs ve servis şoförlerinden toplam 150 kişi katılırken, İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Ercan Altıntaş, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Veysel Temizöz ve Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Yıldırım Önal tarafından toplum-polis ilişkileri çerçevesinde güvenlik ve trafik konularında bilgilendirme yapılarak şoförlerin soruları cevaplandırıldı.

Resim2 copy
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, öncelikli görevlerinin vatandaşın can ve mal güvenliğinin sağlanması olduğu belirtilirken, ilimizde bulunan güvenli ortamın devamı için huzur toplantılarına devam edileceği kaydedildi.
Toplantıya katılan şoförlere anket uygulamasının da yapıldığı bildirilirken, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların mal ve can güvenliğinin sağlanması hedefi doğrultusunda vatandaşları bilgilendirmeye yönelik önleyici polislik faaliyetlerini devam ettirecek.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .