Kırşehir’de sahte içki operasyonu

Kırşehir’de sahte içki operasyonu

11.07.2019

Kırşehir’de, battaniyelerle gizlenerek sevkiyatı yapılmaya çalışılan sahte içki ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte kaçak ve sahte alkollü içki satışının engellenmesine yönelik çalışma başlattı. Kentin giriş ve çıkışlarında uygulama yapan polis ekipleri, Ankara-Kayseri kara yolunda camları siyah filmle kapatılmış hafif ticari aracın beklediğini fark etti. […]

Kırşehir’de, battaniyelerle gizlenerek sevkiyatı yapılmaya çalışılan sahte içki ele geçirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte kaçak ve sahte alkollü içki satışının engellenmesine yönelik çalışma başlattı.
Kentin giriş ve çıkışlarında uygulama yapan polis ekipleri, Ankara-Kayseri kara yolunda camları siyah filmle kapatılmış hafif ticari aracın beklediğini fark etti. İçinde sadece sürücü bulunan araçta inceleme yapan ekipler, bagajda battaniyelere gizlenmiş vaziyette 11 şişe sahte rakı buldu.
Araç sürücüsü H.İ.K’nın getirdiği sahte içkileri, kentin girişinde bir süre bekledikten sonra, kentteki bazı alkollü mekanlara satmayı planladığı ileri sürüldü.
H.İ.K, ifade işlemleri için emniyete götürüldü. KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .