Kırşehir’de sağlık alanında bir ilk daha gerçekleşti…

Kırşehir’de sağlık alanında bir ilk daha gerçekleşti…

18.02.2019

Ankara’dan Kırşehir’e gelen hasta, aynı gün anjiyosu yapılıp stent takıldıktan sonra taburcu edildi. Sağlık alanında adından söz ettirmeye devam eden Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde damar tıkanıklığı bulunan hasta; günübirlik stendi takılıp, tedavisi bittikten sonra taburcu edildi. Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kontrol amacıyla gelen ve yapılan kontroller sonucunda damar tıkanıklığı tespit edilen 62 yaşındaki […]

Ankara’dan Kırşehir’e gelen hasta, aynı gün anjiyosu yapılıp stent takıldıktan sonra taburcu edildi.
Sağlık alanında adından söz ettirmeye devam eden Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde damar tıkanıklığı bulunan hasta; günübirlik stendi takılıp, tedavisi bittikten sonra taburcu edildi.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kontrol amacıyla gelen ve yapılan kontroller sonucunda damar tıkanıklığı tespit edilen 62 yaşındaki Ferudun Cihanyurdu, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Levent Özdemir tarafından anjiyoya alındı.
Koldan anjiyo yapılan hasta Cihanyurdu’nun tıkalı olan ana damarına stent uygulanarak açıldı. Anjiyodan sonra Kardiyoloji servisinde kontrolde tutulan hasta Cihanyurdu’yu Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin, Başhekim Yardımcıları Uzm. Dr. Erkan Dulkadir ve Dr. Aslıhan Kılıç Torun ziyaret etti.
Hastane yönetimine; başarılı operasyonu gerçekleştiren Uzm. Dr. Levent Özdemir’in hastaya yapılan operasyonla ilgili bilgiler verdi.
Başhekim Şahin ile sohbet eden hasta Ferudun Cihanyurdu, bu hizmetten dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, ilin siyasilerine ve hastane yönetimine ve doktoruna teşekkür etti.
Hastanenin her türlü hizmetinden oldukça memnun olduğunu kaydeden Cihanyurdu, “Ankara’dan buraya tedavi olmak için geldim. Çokta güzel bir operasyon oldu. Bu hizmetleri yapan herkese teşekkür ediyorum Allah devletimize zeval vermesin. Tedavimiz aynı gün yapıldı, aynı gün taburcu oluyoruz. Ne güzel bir hizmet. Teşekkürler Başhekimim. Sağ olun var olun” dedi.
Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin ise vatandaşın sağlığı için gece gündüz çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:
“Kırşehir’de hizmet veren anjiyo ünitesi çok güzel işler yapıyor. Çok başarılı kardiyoloji uzmanlarımız var. Bütün doktorlarımız birlik ve beraberlik içinde çok güzel hizmet ediyor. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın felsefesiyle çalışıyoruz. Vatandaşımız bizim için çok değerlidir. Onları sağlığına kavuşturmak bizim görevimizdir. Bu operasyonu yapan Levent hocama teşekkür ediyor, hastamıza da geçmiş olsun diyorum.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .