Kırşehir’de motosikletlere yönelik uygulama

Kırşehir’de motosikletlere yönelik uygulama

27.10.2017

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kentte motosikletlere yönelik uygulama yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Trafik ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği uygulamada, kent merkezindeki kavşak noktalarında, bağlantılı yollarda ve şehirler arası ana yolları bağlayan noktalarda denetimler yaptı. Kent merkezinde 3 gün süre ile aralıklı saatlerde farklı geçiş noktalarında düzenlenen motosikletlere yönelik uygulamada 276 […]

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kentte motosikletlere yönelik uygulama yapıldı.
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Trafik ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği uygulamada, kent merkezindeki kavşak noktalarında, bağlantılı yollarda ve şehirler arası ana yolları bağlayan noktalarda denetimler yaptı.
Kent merkezinde 3 gün süre ile aralıklı saatlerde farklı geçiş noktalarında düzenlenen motosikletlere yönelik uygulamada 276 motosiklet kontrol edildi.
Kontrollerde 509 kişinin Genel Bilgi Taraması (GBT) sorguları yapıldı.
Uygulama kapsamında 12 motosiklet trafikten men edildi.
Ekipler, 11 belgesiz, 16 kasksız, 1 tescilsiz, 3 trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek suçlarından ve 13 muhtelif eksikliklerden dolayı 44 motosiklet sürücüsüne cezai işlem yaptı.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .