Kırşehir’de köpeğin saldırdığı anne ve kızı yaralandı

Kırşehir’de köpeğin saldırdığı anne ve kızı yaralandı

23.10.2018

Kırşehir’de, sokak köpeğinin saldırdığı anne ve ilkokul öğrencisi kızı yaralandı. Alınan bilgiye göre, Kervansaray Mahallesi’nde yaşayan Sinem A. ve kızı Hatice A, okul servisi bekledikleri sırada sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Çevredekilerin yardımıyla köpek olay yerinden uzaklaştırıldı. Köpeğin saldırısıyla yaralanan anne ve kızı, sağlık ekibi tarafından Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralı anne […]

Kırşehir’de, sokak köpeğinin saldırdığı anne ve ilkokul öğrencisi kızı yaralandı.
Alınan bilgiye göre, Kervansaray Mahallesi’nde yaşayan Sinem A. ve kızı Hatice A, okul servisi bekledikleri sırada sokak köpeğinin saldırısına uğradı.
Çevredekilerin yardımıyla köpek olay yerinden uzaklaştırıldı. Köpeğin saldırısıyla yaralanan anne ve kızı, sağlık ekibi tarafından Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Yaralı anne ve kızının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.
Öte yandan Kırşehir’de başıboş köpek sayısının her geçen gün artması özellikle sabah saatlerinde okula ve işe gidenleri tedirgin ediyor.
Başıboş sokak köpeklerinin sabah saatlerinde sürüler halinde cadde ve sokaklarda dolaşmasından çekinen özellikle küçük yaştaki çocukları aileleri ya kendileri götürüp getiriyor, ya da servislerle gönderiyor. İşte Kervansaray Mahallesi’ndeki servisle okula giden bir öğrenciye köpeklerin saldırması da bu acı gerçeği gözler önüne serdi. Öğrenciler ve vatandaşlar, şehirde çete gibi gezen başıboş köpeklerle ilgili bir şeyler yapmalarını ve kendilerini bu tedirginlikten kurtarmalarını istediler.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .