Kırşehir’de “Kişisel Gelişim” eğitimi

Kırşehir’de “Kişisel Gelişim” eğitimi

01.04.2015

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla hemşehrimiz Eğitimci-Yazar Ali Koç, ebeveynler ile tüm eğitimcilere yönelik “Kişisel Gelişim” konulu söyleşisini Kırşehir’de de gerçekleştirecek…

Ali koç copy

KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası, farklı birçok konuda düzenlediği eğitim programlarına devam ediyor.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla, Türkiye’nin birçok yerinde anne, babalara ve eğitimcilere yönelik “Eğitim Söyleşileri” düzenleyen, Eğitimpedia İnternet Sitesi’nin sahibi, İstanbul’da ikamet eden hemşehrimiz Eğitimci-Yazar Ali Koç, Kırşehir’de hemşehrileriyle buluşacak.
Eğitimci-Yazar Ali Koç, 4 Nisan Cumartesi günü saat 18.30’da Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda Eğitim Söyleşi’sini gerçekleştirecek.
Yaklaşık bir yıl önce eğitimci ve ailelerin eğitime yaklaşımını dönüştürmek amacıyla yayın hayatına başlayan Eğitimpedia, şimdi bu misyonunu sosyal medya sınırlarının dışına taşıyor.
Hemşehrimiz Eğitimci-Yazar Ali Koç’un konuşmacı olarak katılacağı Kişisel Gelişim konulu söyleşi 4 Nisan Cumartesi günü 18:30-20:30 saatler arasında yapılacak.
Tüm anne, baba ve eğitimcilere yönelik gerçekleştirilecek eğitimde, “Anneler, babalar! Bu söyleşiden elinizde çocuğunuzun eğitimine dair hazır bir reçeteyle mi çıkacaksınız? Asla! Tam tersine sürekli doğru cevapları bulmaya odaklanmak yerine çocuğunuz adına sorduğunuz soruları gözden geçireceksiniz” konularına değinilecek.
Söyleşinin içeriği ile ilgili Kırşehir TSO’dan yapılan açıklamada, “Bir Eğitim Yolculuğu” niteliği taşıyan söyleşide, “Konu çocuklarımıza ve alacakları eğitime geldiğinde sorular bitmez, kaygılar da. Çocuğunuzla birlikte çıktığınız bu eğitim yolculuğunda zaman zaman pusulanızı şaşırdığınız oluyor değil mi? Tüm bu sorulara nasıl yanıt vereceğiz? Daha önemlisi tüm soruların cevabını verdiğimizde çocuğumuz onun için hayal ettiğimiz en doğru eğitime kavuşmuş olacak mı?” konularında paylaşımlarda bulunulacağı belirtilirken, söyleşi ile ebeveynlerin çocuklarının eğitimleri için sordukları sorulara tek tek cevap bulmak yerine sordukları soruları değiştirerek yararlı cevaplar bulmaları sağlanacağı kaydedildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .