Kırşehir’de kayıp kişinin cesedi bulundu

Kırşehir’de kayıp kişinin cesedi bulundu

07.03.2015

KIRŞEHİR (AA) – Kırşehir’de yaklaşık bir ay önce kaybolan gencin cesedi bulundu. Akpınar ilçesine bağlı Küçükdurmuşlu köyünde metruk bir evin yanında ceset gören çoban, durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, bir erkeğe ait iki parça halinde ve kısmen yakılmış cesetle karşılaştı. Ceset, incelemenin ardından Akpınar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Soruşturma kapsamında, Kaman ilçesinin Hamit […]

KIRŞEHİR (AA) – Kırşehir’de yaklaşık bir ay önce kaybolan gencin cesedi bulundu.

Akpınar ilçesine bağlı Küçükdurmuşlu köyünde metruk bir evin yanında ceset gören çoban, durumu jandarmaya bildirdi.
Olay yerine gelen ekipler, bir erkeğe ait iki parça halinde ve kısmen yakılmış cesetle karşılaştı. Ceset, incelemenin ardından Akpınar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Soruşturma kapsamında, Kaman ilçesinin Hamit köyünde 11 Şubat 2015’de kaybolduğu bildirilen 22 yaşındaki Doğucan Ö.’nün ailesine ulaşıldı. Baba Orhan Ö, oğlunun cesedini teşhis etti. Ceset, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturma devam ederken, Kırşehir’de Cuma günü cesedi bulunan kişinin babası, gözaltına alındı.
Akpınar ilçesine bağlı Küçükdurmuşlu köyünde metruk bir evin yanında cesedi bulunan Doğucan Ö.’nün öldürülmesi olayına ilişkin soruşturma kapsamında baba Orhan Ö.’nün otomobilinde inceleme yapıldı.
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince otomobilde şüpheli bulgulara rastlanması üzerine baba Orhan Ö. gözaltına alındı.
Ailesi tarafından, Kaman ilçesinin Hamit köyünde 11 Şubat 2015’te kaybolduğu güvenlik güçlerine bildirilen Doğucan Ö.’nün iki parça halinde ve kısmen yakılmış olarak bulunan cesedini, baba Orhan Ö. teşhis etmişti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .