Kırşehir’de kayıp 59 kişi bulundu

Kırşehir’de kayıp 59 kişi bulundu

25.07.2017

Kırşehir’de, aranan 59 kayıp şahıs bulunarak ailelerine teslim edildi. Alınan bilgiye göre, il genelinde bu yılın ilk 7 ayında çeşitli sebeplerle evlerinden ayrılan ve haber alınamayan 59 kişi hakkında kayıp başvurusu yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp ve Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, kayıp şahısların bulunmasına yönelik çalışma başlattı. Ailelerin verdiği bilgiler, MOBESE […]

Kırşehir’de, aranan 59 kayıp şahıs bulunarak ailelerine teslim edildi.
Alınan bilgiye göre, il genelinde bu yılın ilk 7 ayında çeşitli sebeplerle evlerinden ayrılan ve haber alınamayan 59 kişi hakkında kayıp başvurusu yapıldı.
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp ve Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, kayıp şahısların bulunmasına yönelik çalışma başlattı.
Ailelerin verdiği bilgiler, MOBESE ve güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler, elde edilen bilgileri çevre il ve ilçelerle paylaştı.
Ekipler, farklı tarihlerde 51 kişiyi Kırşehir’de, 8 kişiyi de çevre illerde bularak yakınlarına teslim edildi. Ekiplerin çalışmasıyla bu yıl başvurusu yapılan kayıp şahısların tamamı bulunmuş oldu.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .