Kırşehir’de kanaat önderi anılacak

Kırşehir’de kanaat önderi anılacak

07.09.2017

Kırşehir’in önde gelen kanaat önderlerinden Hacı Cevad Efendi için anma töreni düzenlenecek. Hacı Cevad Efendi’yi Anma ve Araştırma Vakfı (HACEV) Başkanı Mehmet Canlar, yaptığı yazılı açıklamada, 14 Eylül Perşembe günü Bağbaşı Mahallesi’nde 11’inci Hacı Cevad Efendi Anma Etkinliği düzenleneceğini belirtti. Programa büyük bir katılım beklendiğini ifade eden Canlar, Hacı Cevad Efendi’nin Kırşehir’in önemli kanaat önderlerinden […]

Kırşehir’in önde gelen kanaat önderlerinden Hacı Cevad Efendi için anma töreni düzenlenecek.
Hacı Cevad Efendi’yi Anma ve Araştırma Vakfı (HACEV) Başkanı Mehmet Canlar, yaptığı yazılı açıklamada, 14 Eylül Perşembe günü Bağbaşı Mahallesi’nde 11’inci Hacı Cevad Efendi Anma Etkinliği düzenleneceğini belirtti.
Programa büyük bir katılım beklendiğini ifade eden Canlar, Hacı Cevad Efendi’nin Kırşehir’in önemli kanaat önderlerinden olduğunu vurguladı.
Canlar, şunları kaydetti:
“Hacı Cevad Efendi’nin istikbale ait 356 nasihatinden biri olan, ‘Bu vatan İslam’ın kalesi, bayrağı İslam’ın yegane sancağıdır.’ sözü her zaman düsturumuzdur. Birlik ve bütünlüğe daha çok ihtiyacımızın olduğu bugünlerde tüm halkımızı kanaat önderimizin 11’inci geleneksel anma etkinliğine bekliyoruz. Etkinliğimizde protokol konuşmalarının ardından çeşitli ikramlarda bulunulacak.”
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .