Kırşehir’de kaçak sigara operasyonu

Kırşehir’de kaçak sigara operasyonu

06.07.2017

Kırşehir’de, çocuk kıyafetleri arasına saklanmış 730 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin doğu ve batı arasında kaçakçılık güzergahında bulunan ve özellikle karayolu aracılığıyla kaçakçılığın yapıldığı Kırşehir’de kaçakçılara yönelik yaptığı operasyonlar aralıksız devam ediyor. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile […]

Kırşehir’de, çocuk kıyafetleri arasına saklanmış 730 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin doğu ve batı arasında kaçakçılık güzergahında bulunan ve özellikle karayolu aracılığıyla kaçakçılığın yapıldığı Kırşehir’de kaçakçılara yönelik yaptığı operasyonlar aralıksız devam ediyor.
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ile Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, Ortaköy yol kavşağında uygulama yaptı.
Şüphe üzerine durdurulan S.Ç. yönetimindeki otomobilde, çocuk kıyafetleri arasına gizlenmiş 730 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Otomobil sürücüsü S.Ç. gözaltına alındı.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .