KIRŞEHİR’DE HİZMET KUŞATMASI

KIRŞEHİR’DE HİZMET KUŞATMASI

27.09.2017

Bahçeci: “Türkiye’de en güzel şehir merkezini Kırşehir’imize kazandıracağız ve bunu çok yakın zamanda göreceğiz”

Kırşehir Belediyesi modern ve daha yaşanılabilir bir Kırşehir için kentin dört bir yanında altyapı ve üst yapı faaliyetlerini sürdürüyor.
Her bölgede süren çalışmalar kent merkezinde de devam ediyor.
Mehmet Ali Altın Bulvarının ve Belediye önünden stadyuma kadar uzanan yolun yapım çalışmaları tamamlandı.
Kentin eskiyen ve artık kullanışsız olan yollarında yapılan yenileme çalışmaları kapsamında Kırşehir modern bir görünüme kavuşacak.
Modern aydınlatmaların, kaldırım, peyzaj ve bisiklet yollarının yapılması ile şehir merkezinde altyapı çalışmaları sona erecek.
Çalışmaları yakından takip eden Kırşehir Belediye Balkanı Yaşar Bahçeci, ekiplerin şehrin her bölgesinde çalışmaları özveriyle sürdürdüklerini belirtti.

Proje ve çalışmaları yerinde inceleyerek halkla da iletişim kurduklarını, taleplere kulak verdiklerini söyleyen Başkan Bahçeci, “Yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sonrasında ise kaliteli en son kaymak tabaka dediğimiz asfalt çalışmalarımız olacak. En önemli husus ise şehrimizin merkezi dahil olmak üzere her tarafta çalışmalarımız devam ediyor. Su kanal işleri, park-bahçe işleri ve yol asfalt çalışmaları olmak üzere ekiplerimiz yaşanabilir bir Kırşehir için çalışmalarını sürdürüyor. Şehrimizin ekiplerimizin girmediği yer olmadığının altını çizen Başkan Bahçeci, “Bir taraftan şehir merkezinde çalışmalarımız devam ediyor diğer yandan ise Terme ve Ankara Caddelerinde ki çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor, şehrimiz için nasıl bir güzelliği hayal ettiğimiz görünmeye başladı. Kısa sürede merkezlerdeki çalışmalarımızı da toparlayacağız hayal ettiğimiz Kırşehir’e kavuşacağız” dedi.

En kısa sürede çalışmaların tamamlanarak şehri modern ve kaliteli yollara kavuşturmaya devam edeceklerini aktaran Başkan Bahçeci, “Bir yıldır altyapı ile uğraştık. Sizleri biraz rahatsız ettik. Toz oldu, çamur oldu, trafik sıkıştı, ama bu şehrin 50 yıllık altyapı problemini çözdük. Avrupa standartlarında asfaltlarla yollarımız kapladık. Kaldırımlarımızı yapıyoruz. Bisiklet yolları ile aydınlatması ile peyzajı ile. İlk örneğini görün diye belediyemizin önünden, stada inen Mehmet Ali Altın Bulvarını da yaptık. Hızlı bir şekilde diğer caddelerimizi yapacağız. Kırşehir’in bütün caddeleri aynı olacak. Bir iddia ile yola çıktık. Trafik problemini çözeceğiz, toplu taşımada bisiklet kullanımını getireceğiz. Türkiye’de en güzel şehir merkezimizi Kırşehir’imize kazandıracağız ve bunu çok yakın zaman da göreceğiz. Şehrimizi parklarıyla, yollarıyla, kültürel mekanlarıyla ve sosyal donatılarıyla hemşerilerimize yakışır bir hale getiriyoruz” şeklinde konuştu.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .