KIRŞEHİR’DE HALK MÜZİĞİ ZİYAFETİ

KIRŞEHİR’DE HALK MÜZİĞİ ZİYAFETİ

07.05.2015

Türk halk müziği severler çok güzel bir müzik ziyafeti yaşadı…

9 copy

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri tarafından İkiz Arası Kent Park Amfi’de Türk Halk Müziği konseri verildi.

6 Mayıs Çarşamba akşamı gerçekleşen ve yoğun katılımın olduğu konserde Kırşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, 23 eser seslendirerek müzik severlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattı.
Ücretsiz gerçekleşen konserde ayrıca Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de koroya potpori bölümünde eşlik etti.
Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerine teşekkür eden Belediye Başkanı Bahçeci, “Bizlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattınız. Bu koromuz gönüllü kişilerden oluşan bir koro ve yaptığınız iş gerçekten medeni cesaret isteyen bir iş. Tüm kursiyerlerimize, solistlerimize ve hocalarımıza bizleri böyle güzel bir ortamda buluşturdukları için çok teşekkür ediyorum. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte etkinliklere başladık. Bu güzel kültür ve sanat etkinliklerine Belediye olarak çok önem veriyoruz. Bu konserin benim açımdan önemi çok büyük çünkü Kırşehir’in çılgın projesi olarak adlandırdığımız İkiz arası Kent Park’ta ilk konserimizi gerçekleştiriyoruz. İnşallah bundan sonra da konser ve diğer etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .