“Kırşehir’de gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız”

“Kırşehir’de gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız”

06.03.2019

Seçmenlerle buluşarak hem yaptıkları hizmetleri, hem de yeni dönemde yapacakları projelerini anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Kırşehir’de gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, seçmenlerle buluşarak hem yaptıkları hizmetleri, hem de yeni dönemde yapacakları projelerini anlatmaya devam ediyor. Belediye Başkanlığı döneminde kimsenin hayal edemeyeceği önemli projeleri hayata geçirdiklerini vurgu […]

Seçmenlerle buluşarak hem yaptıkları hizmetleri, hem de yeni dönemde yapacakları projelerini anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:

“Kırşehir’de gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, seçmenlerle buluşarak hem yaptıkları hizmetleri, hem de yeni dönemde yapacakları projelerini anlatmaya devam ediyor.
Belediye Başkanlığı döneminde kimsenin hayal edemeyeceği önemli projeleri hayata geçirdiklerini vurgu yapan Başkan Yaşar Bahçeci, “Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir” diye konuştu.
31 Mart seçimleri öncesinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kılıçözü Sanayi sitesi başta olmak esnafları ziyaret ederek, esnafı dinledi. 31 Mart seçimlerinin önemine değinen Başkan Bahçeci, “Milletimizin gönüllerini almaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın gönlünde yine biz varız. AK Parti Belediyeciliği var. 31 Mart’tan sonra da Kırşehir AK Parti Belediyeciliği ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Halkımıza hizmet AK Parti’nin işidir. Hizmeti yaparsa AK Parti yapar” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir’imizde on yılda yaptığımız projeleri halkımızın taleplerine göre yaptık. Önümüzdeki beş yıl içinde de Kırşehir’imiz için hazırladığımız 41 vizyon projelerle hizmet çıtasını daha da yukarıya çıkaracağız” ifadelerini kullandı.
Bahçeci, Katılımcı bir yönetim anlayışının başarıyı mutlaka beraberinde getireceğini söyledi.
On yıldır Belediye Başkanı olarak istişare ve müzakereye verdiği önemin tüm kesimlerce bilindiğini hatırlatan Başkan Bahçeci, şöyle devam etti:
“Bizim için önemli olan şehrimizin sorunlarını yine bu şehrin insanıyla birlikte çözüme kavuşturmaktır. Sorunları öncelik ve aciliyet sıralamasına tabi tutup, ardından teker teker çözüme kavuşturuyoruz. Biz bu sıralamayı ise, vatandaşlarımızın beklenti, istek ve talepleri doğrultusunda yapıyoruz. On yıldır Kırşehir’de gözümüz ve kulağımızla sürekli cadde, sokaklarda ve mahallelerdeyiz. Vatandaşımız ne istiyor ve hangi adımı atmamızı bekliyor, ona bakıyoruz. Değerlendirmemizi ona göre yapıyor ve yol haritamızı da ona göre çiziyoruz. Kırşehir alkımız inanıyorum ki 31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir. İşimizi severek yapıyoruz, asla yorulmuyoruz. Gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız. Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Gittiğimiz her yerde Kırşehir’de yaptığımız ve yapacağımız 41 vizyon projelerimizi konuşuyoruz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .