Kırşehir’de bonzai ele geçirildi

Kırşehir’de bonzai ele geçirildi

13.01.2015

Kırşehir’de 15 gram esrar maddesi ve 1.24 gram sentetik kannobinoid/bonzai ele geçirildi.

KIRŞEHİR Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, zehir tacirlerine göz açtırmıyor.

Kırşehir’de 15 gram esrar maddesi ve 1.24 gram sentetik kannobinoid/bonzai ele geçirildi.
İlimizde uyuşturucu satarak hedef kitle olan gençleri batağa sürüklemek isteyen uyuşturucu çetelerine karşı Emniyet Müdürlüğü ekipleri mücadeleye büyük bir kararlılık ve artan ivmeyle devam ediyor.
Edinilen bilgiye göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sokak satıcılarına yönelik 2 Ocak 2015 günü yapılan çalışmalarda durumundan şüphelenerek durdurulan T.B. isimli şahsın üzerinden 15 gram esrar maddesi ve 3 ayrı fişek halinde içime hazır vaziyette toplam 1.24 gram sentetik kannobinoid/bonzai) ele geçirildi.
Yakalanan şüpheli şahsın adli makamlara sevk edildiği bildirildi.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nün kararlılıkla sürdürdüğü mücadele, vatandaşlardan alınan büyük destekle çalışmalarda motivasyon kaynağı olurken, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, suç ve suçluyla mücadelesine Kırşehir halkının huzur ve güvenliğini sağlamak, Emniyet Teşkilatı’nın hizmet kalitesini arttırmak amacıyla kesintisiz devam edecek.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .