KIRŞEHİR’DE BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİM

KIRŞEHİR’DE BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİM

26.07.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, üst yapı çalışmalarının devam ettiği caddelerde incelemede bulundu. Alt ve üst yapısıyla örnek bir cadde haline getirilecek çalışmaların kısa süre içinde bitirileceğini ifade eden Başkan Bahçeci, “Kırşehir’imizin güzelliklerine güzellikler katmaya devam edeceğiz” dedi. Kırşehir Belediyesi tarafından kent merkezindeki yapımı tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından, üst yapı çalışmaları Mehmet Ali Altın Bulvarını […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, üst yapı çalışmalarının devam ettiği caddelerde incelemede bulundu.
Alt ve üst yapısıyla örnek bir cadde haline getirilecek çalışmaların kısa süre içinde bitirileceğini ifade eden Başkan Bahçeci, “Kırşehir’imizin güzelliklerine güzellikler katmaya devam edeceğiz” dedi.
Kırşehir Belediyesi tarafından kent merkezindeki yapımı tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından, üst yapı çalışmaları Mehmet Ali Altın Bulvarını ve Lise Caddesinde başlatıldı. Üst yapı çalışmalarını yakından takip eden Başkan Bahçeci çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Bahçeci, üst yapı atağının başlatıldığı Merkez Caddelerindeki çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi.
Çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağını kaydeden Başkan Bahçeci, Ankara Caddesi, Atatürk Caddesi, Lise Caddesi ve Terme caddesi gibi caddelerin kentin örnek caddelerinden biri olacağını, alt ve üst yapısıyla Avrupa standartlarına getirileceğini belirtti.
Kent merkezinde altyapısını tamamladıkları tüm mahallelerde de üst yapının yapılacağını kaydeden Başkan Bahçeci, “Eski üst yapıdan eser kalmayacak. Kaldırımları, yolları baştan aşağıya yeniden yapacağız. Şehrimizin gelecek 100 yılına hizmet verecek alt yapı yapımını sürdürdüğümüz üst yapı ile taçlanacak” dedi.
Zor ve meşakkatli bir işin daha sonuna yaklaştıklarını anlatan Başkan Bahçeci “Biz geleceğimize yatırım yapıyoruz. Halkımızın daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşamı için çalışıyoruz. Kırşehir’imizin güzelliklerine güzellikler katmaya devam edeceğiz. Destekleriyle bize güç veren ve sabır gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür eder, üst yapımızın şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” diye konuştu.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .