Kırşehir’de aranan şahıslar yakalandı

Kırşehir’de aranan şahıslar yakalandı

26.08.2017

Hırsızlık, yağma ve gasp olaylarına karışan 8 zanlı tutuklandı…

KIRŞEHİR’DE Asayiş Şube Müdürlüğü’nün istihbari çalışması sonucunda hırsızlık ve yağma suçlarından aranan şahıslar yakalandı.
Kırşehir’in güvenliğini ve halkın huzurunu sağlamak amacıyla son zamanlarda ilimizde meydana gelen faili meçhul olayları aydınlatmaya yönelik Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışma sonucunda hırsızlık, yağma ve gasp olaylarına karışan 8 zanlı tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, şehrimizde yağma/gasp, evden hırsızlık, 8 adet otodan, 2 adet işyerinden ve 3 adet motosiklet hırsızlığı olayları ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde hırsızlık ve yağma/gasp olaylarına karışan şahısların eşkâl ve kimlik bilgileri tespit edilerek, 8 şahıs yakalandı.
Haklarında hırsızlık ve yağma suçlarından işlem yapılan şahıslar çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak Kırşehir E Tipi Kapalı Ceza Evine teslim edildi.
Kırşehir Asayiş Şube Müdürlüğü, Kırşehirlilerin bu gibi olaylar karşısında mağdur olmaması ve Kırşehir’in huzurlu bir kent haline gelmesi için mahalle ve sokaklarda, apartman katlarında tanınmayan şahıs veya şahısların görülmesi halinde 155 polis imdat telefonuna bilgi verilmesini isterken, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün suç ve suçluyla mücadelesinin kararlılıkla devam edeceği belirtildi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .