Kırşehir’de “AK Parti Siyaset Akademisi” programı

Kırşehir’de “AK Parti Siyaset Akademisi” programı

02.04.2018

Kırşehir’de “AK Parti Siyaset Akademisi” programı Kırşehir’de, AK Parti Siyaset Akademisi programı düzenlendi… AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlik, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. “Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” sloganıyla düzenlenen etkinlikte Eğitimci Mehmet Taşhanlıgil ve AK Parti Ankara Milletvekili Doç Dr. Yalçın Akdoğan konferans verdi. Taşhanlıgil, “İkna ve Müzakere Teknikleri” […]

Kırşehir’de “AK Parti Siyaset Akademisi” programı

Kırşehir’de, AK Parti Siyaset Akademisi programı düzenlendi…

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlik, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

“Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” sloganıyla düzenlenen etkinlikte Eğitimci Mehmet Taşhanlıgil ve AK Parti Ankara Milletvekili Doç Dr. Yalçın Akdoğan konferans verdi.

Taşhanlıgil, “İkna ve Müzakere Teknikleri” hakkında bilgi verirken, Akdoğan ise Türkiye siyasetinde yaşanan gelişmeler, siyasi tecrübe paylaşımları ve siyasi etkileri hakkında konuştu.

Konuşmaların ardından Taşhanlıgil ve Akdoğan, siyaset akademisi katılımcılarının sorularını cevapladı. KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .