Kırşehir’de 7 köyde içme suyu sıkıntısı

Kırşehir’de 7 köyde içme suyu sıkıntısı

04.08.2017

KIRŞEHİR İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Kayseri DSİ 12.Bölge Müdürlüğü ve Kırşehir DSİ Şube Müdürü ve yetkilileri ile bir araya gelerek toplantı yaptı. Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Çiçekdağı ilçesine bağlı 7 köyde yaşanan içme suyu sıkıntısının giderilmesi için inceleme yaptı. Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter makam odasında yapılan […]

KIRŞEHİR İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Kayseri DSİ 12.Bölge Müdürlüğü ve Kırşehir DSİ Şube Müdürü ve yetkilileri ile bir araya gelerek toplantı yaptı.
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Çiçekdağı ilçesine bağlı 7 köyde yaşanan içme suyu sıkıntısının giderilmesi için inceleme yaptı.
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter makam odasında yapılan toplantıda Genel Sekreter Bektaş Aydoğan, Kayseri DSİ 12. Bölge ve Kırşehir DSİ yetkilileri ile bir araya gelerek Çiçekdağı Bozlarevci, Boğazevci, Kaleevci, Konurkale, Gölcük, Kabaklı ve Acı köylerinde bulunan vatandaşlarımızın içme suyu sıkıntısı yaşadıklarını belirtti.
Genel Sekreter Bektaş Aydoğan, içme suyu sıkıntısı çeken köylerimiz hakkında DSİ yetkilileri ile Boğazevci göletinde incelemelerde bulundu.
Yapılan incelemeler sonucunda su arıtması yaptırılarak köylere en kısa zamanda su verileceğini ve içme suyu sıkıntılarını giderileceğini belirtti.
HABER MERKEZİ



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .