Kırşehir Ziraat Odası yeni yönetiminden Vali Akın’a ziyaret

Kırşehir Ziraat Odası yeni yönetiminden Vali Akın’a ziyaret

21.02.2019

Göreve yeni seçilen Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu ve yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak ve yeni görevlerinde başarılar diledi. Ziraat Odası Yeni Başkanı Sinan Purcu ve yönetim kurulu üyeleri de, yapacakları […]

Göreve yeni seçilen Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu ve yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak ve yeni görevlerinde başarılar diledi.

Ziraat Odası Yeni Başkanı Sinan Purcu ve yönetim kurulu üyeleri de, yapacakları faaliyetler hakkında Vali İbrahim Akın’a bilgiler vererek teşekkür ettiler.

Ziyaret, Başkan Sinan Purcu’nun yönetim kurulu üyelerini Vali İbrahim Akın’a tanıtması ve yapılan sohbet ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .