Kırşehir yeşil-beyaza bürünüyor

Kırşehir yeşil-beyaza bürünüyor

16.04.2019

LİGİN bitimine üç hafta kala şampiyonluk yolunda önemli bir mesafe alıp Ofspor’u da eli boş göndererek, en yakın takipçisiyle aradaki puan farkını 6’ya çıkaran Kırşehir Belediyespor’un lige şampiyon olarak tamamlayacağına inanan Kırşehirli sporseverler işyerlerini yeşil-beyazlı bayraklarla süslemeye başladılar. Kırşehir’deki bir grup Kırşehirspor gönüllüsü harekete geçerek, “Bayrağını as, takımına sahip çık!” kampanyası başlatarak, Kırşehir’i yeşil-beyazlı bayraklarla […]

LİGİN bitimine üç hafta kala şampiyonluk yolunda önemli bir mesafe alıp Ofspor’u da eli boş göndererek, en yakın takipçisiyle aradaki puan farkını 6’ya çıkaran Kırşehir Belediyespor’un lige şampiyon olarak tamamlayacağına inanan Kırşehirli sporseverler işyerlerini yeşil-beyazlı bayraklarla süslemeye başladılar.
Kırşehir’deki bir grup Kırşehirspor gönüllüsü harekete geçerek, “Bayrağını as, takımına sahip çık!” kampanyası başlatarak, Kırşehir’i yeşil-beyazlı bayraklarla süslemek için kolları başlattığı kampanya çerçevesinde şehrimizdeki esnaflar işyerlerini “şampiyon Kırşehir” bayrakları astılar.
Kırşehir Gönülleri kampanyaya katılarak işyerlerini süsleyen esnaflara teşekkür ederken, her esnafın bu çağrıya kulak vererek takımlarına sahip çıkmalarını istediler.
Kırşehir Belediyespor’un ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluk yolunda büyük mesafe kat ettiğini ve yıllar sonra şampiyon olarak 2. Lige yükseleceğine inanan Kırşehir’deki esnaflar Kırşehir Gönüllülerinin çağrısına destek verdiklerini işyerlerine astıkları yeşil-beyazlı bayrak ve flamalarla gösterdiler.
Kırşehir gönülleri Beyaz Ajans’la yaptıkları anlaşma gereğince yapılacak bayrak ve pankartlardan elde edilecek gelirin bir kısmı yeşil-beyazlı ekibe aktarılacak.
Kırşehir’de pankart yaptırmak isteyen kişi ve işyerleri 18 Nisan 2019 Perşembe günü akşamına kadar talepte bulunacaklar. İstedikleri ölçülere göre belirlenen fiyatları yatıranlara 5 gün içerisinde bayrak ve pankartların teslim edileceği öğrenildi.
Kırşehir Gönülülerinin hazırladığı bayrakların fiyatı boyutlarına göre değişiyor. Buna göre 1×2=2 metrekare 100 lira, 2×3=6 metrekare 200 lira, 4×6= 24 metrekare 500 lira.
Kırşehir’deki ev ve işyerlerine pankart ve bayrak alarak Kırşehir Belediyespor’a katkı sunmak isteyenler Medrese Mahallesi’ndeki Aktaş Turizm arkasındaki Beyaz Ajans’a ismini yazdırabilecekler. Dileyenler 0549 86 00 02 ya da 0386 213 20 32 nolu telefonlardan bilgiler alabilecekler. HABER: SALİH GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .