Kırşehir yeniden inşa ediliyor

Kırşehir yeniden inşa ediliyor

06.12.2017

Şehir merkezini şantiyeye dönüştüren çalışmalar devam ederken, “bir bitmedi” eleştirilerine neden olan çalışmalarla şehrimiz çok güzel bir görünüme sahip olacak…

KIRŞEHİR’DE şehir merkezinde 2016 Haziran ayında başlayan altyapı çalışmalarıyla şehrin çehresini değiştirmeyi hedefini gerçekleştiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şu anda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Şehrimizde Ankara ve Terme Caddesi’nde kaldırım çalışmaları, Yeni Çarşı civarında tuvalet ve şadırvan inşaatı devam ederken, Uzun Çarşı’da cephe düzenleme çalışmaları yapılıyor.
Söz konusu çalışmaları yerinde inceleyerek, bilgiler alan Başkan Bahçeci, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Her gün gelişen ve büyüyen Kırşehir’imizde vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı için çalışıyoruz. Biz yılmadan aşk ile şevk ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kişisel menfaatleri toplumun menfaatlerinin önünde tutsaydık, Kırşehir bugünkü güçlü Kırşehir olmazdı. Biz bunun için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.
“Kırşehir’imizin her mahallesi bizim için önemli. Kırşehir’imiz için aşkla ve şevle çalışma yapıyoruz. Sorunları tespit edip, imkânlar dâhilinde neler yapabiliriz onun için çalışıyoruz.
Terme ve Ankara Caddelerinde çalışmalarımız hızla devam ediyor, şehrimiz alt yapısı ve üst yapısıyla tamamıyla yenileniyor. Çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Kaldırım çalışmalarımız Terme ve Ankara caddesinde devam ediyor. Programımıza göre hedefimiz inşallah Aralık sonuna kadar Terme ve Ankara caddesini tamamen bitirmek bu arada orta refüjlerinde, toprak işleri, peyzaj ağaç dikilmesi ve aydınlatması da peşi sıra devam ediyor. Amacımız ve gayemiz en hızlı şekilde ama hızı giderken de sağlam ve doğru bir şekilde bütün kaldırımlarımızı altyapılarımızı her şeyiyle düzgün bir şekilde bitirmek. Kırşehir’imize yakışır bir şehir merkezini inşa etme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bisiklet yollarımız çok güzel çok kaliteli bütün bitimler ayraçlar kaliteli elamanlarla ve çok kaliteli bir işçilik yapıyoruz.
“Uzun Çarşı düzenleme çalışmamızda hız kesmeden devam ediyor, her eserimiz gibi Uzun Çarşı da çok güzel olacak inşallah. Her haliyle kaliteli iyi bir iş yapınca biraz fazla yoruluyoruz, ama inşallah çok güzel bir şehir merkezine Kırşehir’imiz kavuşmuş olacak.”
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .