KIRŞEHİR YENİ YILA YENİ UMUTLARLA GİRDİ…

KIRŞEHİR YENİ YILA YENİ UMUTLARLA GİRDİ…

31.12.2018

2018’de yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor bir yılı geride bırakan Kırşehirliler, umutlarını 2019’a ertelerken, yeni umutlarla 2019 yılına “merhaba” dedi. Acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geride kaldı. İlimiz Kırşehir de 2019’u yeni umutlarla karşıladı. Yılın ilk gününde ilimizde kayda değer huzur bozucu bir olay yaşanmazken, yılbaşı gecesinde halkın yeni yıla huzur ve güven içerisinde girmesi […]

2018’de yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor bir yılı geride bırakan Kırşehirliler, umutlarını 2019’a ertelerken, yeni umutlarla 2019 yılına “merhaba” dedi.
Acısıyla tatlısıyla bir yıl daha geride kaldı. İlimiz Kırşehir de 2019’u yeni umutlarla karşıladı. Yılın ilk gününde ilimizde kayda değer huzur bozucu bir olay yaşanmazken, yılbaşı gecesinde halkın yeni yıla huzur ve güven içerisinde girmesi için bir dizi tedbirlerle 24 saat esasına göre görev yapan Emniyet güçleri ile sağlık ekipleri güvenliği sağlamada büyük gayret gösterdi ve gece boyunca aralıksız görev yaptı.
Kırşehir’de yeni yıla vatandaşların bir kısmı eğlence yerlerinde, büyük çoğunluğu da aile ortamında evinde merhaba derken, Kırşehir, 2019 yılına dün gece yarısı veda edip yeni umutlarla, barış ve mutluluk dilekleriyle huzurlu ve umutlu girdi.
Vatandaşlar gerçekleştiremedikleri birçok umut ve hayalini yeni yıla devrederken, tüm dünyada, ülkemizde ve ilimiz Kırşehir’de barışın, mutluluğun, hoşgörünün ve adaletin hakim olduğu bir yeni yıl olmasını dilediğimiz 2019’da bir önceki yıl umduğunu bulamayan vatandaşlar, sorunların çözüleceği umudunu taşırken, çözüm beklenen ilk sorunu ise yine ekonomik sıkıntılar oluşturuyor.
Ülke ve Kırşehir olarak Ağustos ayından bu yana yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle hayat pahalılığının artması, hükümetin ekonomik krizi gerekçe göstererek pek çok yatırımlarını durdurması ya da askıya alması da bütün piyasaları olumsuz yönde etkiledi. Kırşehir’de devam eden yatırımların 2019 yılında tamamlanması da en büyük beklentimiz. Bu duygularla ülkemizde ve şehrimizde barışın, mutluluğun, hoşgörünün ve adaletin hakim olduğu bir yeni yıl olması dileğimizle 2019 yılının huzur ve refah içinde geçmesini diliyoruz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .