Kırşehir yatırımları değerlendirildi

Kırşehir yatırımları değerlendirildi

13.01.2015

Kırşehir’de İdare Şube Başkanları bir araya gelerek, yapılan yatırımları değerlendirdi, yapılan çalışmalar gözden geçirildi…

KIRŞEHİR’DE devam eden yatırımların takip edilmesi, kurumlar arasında koordinasyonun sağlanarak varsa sorunların çözülmesi amacıyla düzenlenen İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı.

İlçe kaymakamları, yatırımcı kurum temsilcileri ve İdare Şube Başkanları’nın katıldığı toplantının açılışında konuşan Vali Necati Şentürk, bu toplantıda 20 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan Koordinasyon Kurulu toplantısı öncesinde ilimizdeki yatırımların durumunun görüşüleceğini söyledi.
Toplantının gündem maddelerini değerlendiren Vali Necati Şentürk, “Bu toplantıda il ve ilçelerde devam eden yatırımların fiziki ve nakdi gerçekleşme durumlarını görüşeceğiz. Daha önce yaptığımız toplantıda alınan kararlar ile ilgili olarak yapılan çalışmaları içeren raporları da değerlendireceğiz” dedi.
Toplantıda kurum amirlerine bazı hatırlatmalarda da bulunan Vali Necati Şentürk, kış mevsimi nedeniyle daha önce alınan tedbirlerin eksiksiz olarak uygulanmasını ve vatandaşların mağdur olmaması için yapılan hazırlıkların gözden geçirilmesini istedi.
Toplantı, kurum amirlerinin yatırımları hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .