“Kırşehir vekillik değil, bakanlık almalı”

“Kırşehir vekillik değil, bakanlık almalı”

16.02.2015

Yeniden AK Parti’den aday adayı olan Mikail Arslan: “Kırşehir vekillik değil, bakanlık almalı” KIRŞEHİR’DE Ak Parti’den iki dönem milletvekilliği yapan Mikail Arslan, Pazar günü kalabalık bir gurupla gittiği parti binasında aday adaylığını açıkladı. Yaptığı hizmetlerle Kırşehir’de iz bırakan Mikâil Arslan, Kırşehir’de yeniden AK Parti’den aday adayı oldu. Kalabalık bir partili topluluğu ile parti binasına gelerek […]

Yeniden AK Parti’den aday adayı olan Mikail Arslan:
“Kırşehir vekillik değil, bakanlık almalı”

KIRŞEHİR’DE Ak Parti’den iki dönem milletvekilliği yapan Mikail Arslan, Pazar günü kalabalık bir gurupla gittiği parti binasında aday adaylığını açıkladı.
Yaptığı hizmetlerle Kırşehir’de iz bırakan Mikâil Arslan, Kırşehir’de yeniden AK Parti’den aday adayı oldu. Kalabalık bir partili topluluğu ile parti binasına gelerek adaylık başvurusunu yapan Mikail Arslan, burada yaptığı konuşmada, bütün aday adaylarına başarılar diledi.
İl Başkanı Mustafa Kendirli ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin’in de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Mikâil Arslan, bu dönem Kırşehir’de iki milletvekilinin seçilerek parlamentoda Kırşehir’i temsil etme imkanı bulacağına dikkati çekti.

mikail arslan copy
Mikâil Arslan “Ben AK Parti aday adaylarına teşekkür ederken MHP ve CHP’de de müracaat edenlere de teşekkür ederek başarı dilerim. Bu medeni yarışta insanların desteklerini alarak yola çıkmak zor bir süreçtir. İnşallah Ahice duruşu hep beraber sergileyerek Türkiye’ye örnek olacak başarılı bir seçim sürecini hep birlikte tamamlarız. İl ve İlçe teşkilatlarımız kongrelerini yaptı. Yüzler yenilendi, istikrarlı ve güven veren teşkilat çalışması başladı. Bir yürüyüşe çıktık inşallah bu yürüyüşü de zaferle taçlandıracağız. Sevginiz karşısında ezildiğimi itiraf etmeliyim. Sizler emeği, hizmetleri ve sizlere kucak açanları unutmayan yavuz bilekli insanlarsınız. Her ilçesinde evliyaların merkezinde ise Ahi Evran’ın merhum bulunduğu bir ilin çocuklarısınız. Hizmet kervanında çıtayı biraz daha yükseltmek durumundayız. İlçelerimizi dolaştık ve insanlar umut dolu bakışlarla bizlere destek veriyorlar. Bizde Kırşehirliler olarak daha büyük eserlere imza atmamız gerekliliğinin biz farkındayız. Artık bizi binalar ve yapılan okullar sevindirmeyecek. Daha büyük eserlere imza atılması gerekiyor. Kırşehir’in üniversiteleşme ve eğitim konusunda ki başarılarının bir kademe daha üste çıkması gerekiyor. Allah bu millete hizmetle bizleri şereflendirsin. Bu millet kendisine hizmet edenleri unutmadı demiştim, biz Menderes’i, Özal’ı ve Cumhurbaşkanımızı unutmadık. Genel Başkanımız ve Başkanımız Ahmet beyde gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Biz de onlarla birlikte bu kervana katılarak hayırlı işler yapmaya gayret göstereceğiz. Ahlaklı etik ve dik duruşlu siyasete devam edeceğiz. Milletle köylümüzle yine beraber olacağız. Kırşehir’in her kademesi ile birlik içerisinde güçlenecek ama ahlaki ve manevi duruşumuzu devam ettireceğiz. İnsanlarla hemhal olarak çalışmalarımız devam edecek. 2011’de yol arkadaşlarımıza ‘Bu şarkı burada bitmez’ demiştik şuan bunu ispatlıyorsunuz ve inşallah Kırşehir milletvekili değil bakanlık alacaktır” dedi.
Aday adaylık başvurusu ile AK Parti’de seçim startını verirken İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Aday adaylarımız bizim partimizin zenginliğidir. Biz Mikail beyi yakinen tanıyoruz. İki dönem Kırşehir’e önemli hizmetlerde bulundu. İnşallah aday adaylığı şehrimize ve partimize hayırlar getirir” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .