Kırşehir ve Niğde heyetleri Nevşehir’de

Kırşehir ve Niğde heyetleri Nevşehir’de

04.08.2017

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve beraberindeki heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti. Ziyarette, Çetinkaya ve Kavaklıoğlu’na Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve AK Parti Kırşehir İl […]

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve beraberindeki heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.
Ziyarette, Çetinkaya ve Kavaklıoğlu’na Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli eşlik etti.
Kırşehir ve Niğde’den oluşturulan bir heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.
Belediye Başkanı Hasan Ünver’in belediye girişinde karşıladığı heyet, daha sonra başkanlık makamında bir araya geldi.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın da hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Ünver, ziyaretten duyduğu mutluluğu iade etti.
Ünver, sürdürülen hizmetlere yönelik olarak heyete bilgiler aktardı.
Belediye Başkanı Hasan Ünver daha sonra ziyaretin anısına Kırşehir ve Niğde’den gelen heyet üyelerine Nevşehir Belediyesi’nin çeşitli kültür yayınlarından takdim ederken, heyet üyelerine içerisinde nazar ağacı motifli çini tabak hediye etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .