Kırşehir TSO’ya “5 Yıldız” ödülü

Kırşehir TSO’ya “5 Yıldız” ödülü

30.01.2015

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu:
“Akreditasyon çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Aynı yıl içerisinde aynı anda 5 sisteme sahip olma özelliğine sahip Türkiye’deki tek odayız”

 
KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), “5 Yıldızlı Oda” statüsüne kavuştu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 2014 yılında başlattığı 10. Dönem Akreditasyon Süreci’nde üstün bir performans gösteren Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, “5 Yıldızlı Oda” ödülünü aldı.
Ankara’da TOBB İkiz Kuleler’de, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı ödül töreninde, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ‘Beş Yıldız Ödülü’nü aldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin; 2014 yılında başlattığı, oda ve borsaların hizmet türlerinin geliştirilmesi ve hizmet kalitesinin arttırılması kapsamında düzenlediği Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Akreditasyon Sistemi denetimlerinde üstün bir performans göstererek ‘Beş Yıldızlı Hizmet’ veren oda statüsüne kavuştu.

+Âd+-l 2 copy
29 Ocak Perşembe günü Ankara’da TOBB İkiz Kuleler’de, akredite olan oda ve borsalara sertifika ve ödüllerinin verildiği törende, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na, Akreditasyon ödülünü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu birlikte verdi.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Türkiye’de bir yıl içerisinde çalışmalarını tamamlayarak, aynı anda 5 sisteme sahip olan tek oda olması dolayısıyla, Bilim, Sanayi ve Ticaret Bakan Fikri Işık ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ayrıca tebrik ettiler.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ödül töreninin ardından yaptığı açıklamada, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin 2014 yılında, üyelerimize daha kaliteli bir hizmet sunmamız amacıyla düzenlediği Akreditasyon Süreci sonunda çalışmalarımızı başarıyla tamamladık. Şu an biz de üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren oda statüsündeyiz. Ayrıca aynı yıl içerisinde aynı anda beş sisteme sahip olma özelliğine sahip Türkiye’deki tek odayız. Bu sevinç ve gururla bu çalışmada emeği geçen herkesi kutluyor, bu ödülün başta üyelerimize ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .