Kırşehir TSO’dan ziyaretler

Kırşehir TSO’dan ziyaretler

26.12.2018

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri il yöneticilerine yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun, Soner Bahadır ve Eğitim Araştırma Sorumlusu Halil Ekicioğlu, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’e ziyarette bulundular. Kırşehir Cumhuriyet […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri il yöneticilerine yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun, Soner Bahadır ve Eğitim Araştırma Sorumlusu Halil Ekicioğlu, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’e ziyarette bulundular.
Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundular ve yeni görevlerinde başarılar dilediler.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ardından
Kırşehir Baro Başkanı Mehtap Karaburçak Tuzcu’yu ziyaret ettiler.
Kırşehir Baro Başkanı Mehtap Karaburçak Tuzcu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başardılar diledi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .