KIRŞEHİR, TSO VE OSB İŞBİRLİĞİYLE GÜÇLENECEK

KIRŞEHİR, TSO VE OSB İŞBİRLİĞİYLE GÜÇLENECEK

11.10.2017

Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yönetim değişikliği ile birlikte Kırşehir iş dünyasının işbirliğinde şehrimize yatırımlar gelmesi için ortak girişimlerde bulunulacak…

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek, yeni yönetimle görüştü.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Tekdoğan, Mustafa Yılmaz, Turgay Kaya, Kenan Yanık, Mustafa Bulut ve Ahmet Sarı ile birlikte Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Süleyman Eraslan’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan, yeni dönemde Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılması planlanan çalışmalar hakkında Kırşehir iş dünyasını bilgilendirdi.
Yeni dönemde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile uyum içerisinde, Kırşehir’in ekonomik gelişimi açısından koordineli bir şekilde çalışacaklarını kaydeden OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan, “Komşu illerimizin organize sanayi bölgelerine baktığımız zaman organize sanayi bölgelerinin o illerin ekonomik seviyesinin gelişimi açısından adeta bir dinamo işlevi gördüğüne tanık olmaktayız. Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi de, Kırşehir’in gelişmesi, ekonomisinin daha da canlanması, istihdamın arttırılması ve dolayısıyla mutlu ve huzurlu bir Kırşehir için çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bizler, bu sorumluluğun bilinci ile Kırşehir ekonomisinin can damarı olan Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’ni hak ettiği yere getirmek için gece ve gündüz demeden çalışacağımıza söz veriyoruz. Bu çalışmalarda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte koordineli bir şekilde hareket edeceğiz” dedi.
Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Süleyman Eraslan’ı tebrik ederek, yeni dönemde Organize Sanayi Bölgesi’nin hali hazırda bulunan sorunlarının bir an önce çözüme kavuşturulması gerekliliğini vurguladı.
Ticaret ve Sanayi Odası olarak yeni dönemde OSB Yönetim Kurulu ile birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını söyleyen Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni dönemde göreve gelen Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyoruz. Bilindiği gibi Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin hali hazırda çözüm bekleyen birçok sorunu bulunmaktadır. Bu sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması hususunda çalışmalara ağırlık verecek Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ile bu yeni dönemde birlikte uyum içerisinde çalışarak, yatırımcılarımızın Organize Sanayi Bölgemize yatırım yapmaları için burayı bir çekim merkezi haline getireceğiz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .