KIRŞEHİR TSO, BİLİMSEL TEKNİK ARAŞTIRMA VAKFI İLE PROTOKOL İMZALADI

KIRŞEHİR TSO, BİLİMSEL TEKNİK ARAŞTIRMA VAKFI İLE PROTOKOL İMZALADI

27.02.2015

TÜBİTAK Bilim Kurulu’nun çağrısıyla, 1996 yılında kurulan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. TÜBİTAK Bilim Kurulu’nun çağrısıyla kurulan ve aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de sosyal iştiraki olan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında ulusal ve uluslararası alanda […]

TÜBİTAK Bilim Kurulu’nun çağrısıyla, 1996 yılında kurulan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı.
TÜBİTAK Bilim Kurulu’nun çağrısıyla kurulan ve aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de sosyal iştiraki olan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında ulusal ve uluslararası alanda proje yazma ve uygulama eğitimleri ile stratejik plan hazırlama konularında işbirliği protokolü imzalandı.
İmza törenine Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yanık ile Bilimsel Teknik Araştırma Vakfı Genel Sekreteri Reşat Kadaifçiler katıldı.
Törende konuşan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu tür proje yazma ve geliştirme, stratejik plan konularına çok önem verdiklerini, ulusal ve uluslararası alanda başarılara imza atmış Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile işbirliğinde olmanın, üyelerinin Araştırma- Geliştirme ve ihracat gibi konularda bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi konularında katkı sağlayacağını belirtti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin başlattığı Akreditasyon sürecinde Akredite olmuş Odalar ile çalışma yapan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı, ‘Anadolu’da Yetenek Geliştirme’ çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası düzeyde proje yazma ve uygulama eğitimleri veriyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .