Kırşehir TSO akreditasyon belgesini yeniledi

Kırşehir TSO akreditasyon belgesini yeniledi

31.03.2018

Başkan Selâhattin Ekicioğlu, “Üyelerimize 5 yıldızlı hizmet veriyoruz” Proje üreten, yenilikçi, çağdaş bir yönetim anlayışıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Akreditasyon Sistemi’ne dahil olma başarısını elde ederek Dünya’nın önde gelen New York, Londra, Paris gibi kentlerin Oda ve Borsaları ile Üyelerine aynı kalitede hizmet verme özelliğini kazandıran Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Sistemi’ne dahil […]

Başkan Selâhattin Ekicioğlu, “Üyelerimize 5 yıldızlı hizmet veriyoruz”

Proje üreten, yenilikçi, çağdaş bir yönetim anlayışıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Akreditasyon Sistemi’ne dahil olma başarısını elde ederek Dünya’nın önde gelen New York, Londra, Paris gibi kentlerin Oda ve Borsaları ile Üyelerine aynı kalitede hizmet verme özelliğini kazandıran Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Sistemi’ne dahil oldu ve 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyet Sistemi, 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi olmak üzere Türkiye’de aynı anda beş sisteme dahil olan tek oda unvanını koruyarak beş yıldızlı bir konumda hizmet veriyor.
TSO Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yılmaz, Mustafa Bulut, Genel Sekreter Pınar Demir ve Oda Personeli; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin başlatmış olduğu Akreditasyon Sistemi çerçevesinde akredite olan ve aynı zamanda yapılan denetimler sonucunda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın da aralarında olduğu Oda ve Borsaların akreditasyon belgelerinin yenilendiği Akreditasyon Töreni’ne katıldı.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla düzenlenen törende, Akreditasyon Yenileme Belgesi’ni teslim alan Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu “Üyelerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Amacımız hizmet kalitemizi ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmak. Bu amaç doğrultusunda 2014 yılında ‘10. dönem akredite oda ve borsalar’ arasına katıldık ve şimdi de sertifikamızı yeniledik. 5 yıldızlı hizmet sunabilen Oda ve Borsalara yönelik denetimler sonucu verilen akreditasyon belgesini almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu bir ekip çalışmasının ürünüdür. Oda çalışanlarımızın gayreti, özverisi, Yönetim Kurulumuzun ve Meclisimizin desteğiyle elde edilmiş bir başarıdır. Herkese teşekkür ediyoruz’’ dedi.
2013 yılında yapılan seçimler sonunda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda göreve gelen ve yaklaşık beş yıl boyunca verdiği başarılı hizmetlerle herkesin sevgi ve saygısını kazanan TSO Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla yürüttüğümüz bu onurlu görev esnasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak, hem üyelerimize hem de şehrimize daha iyi hizmet vermek için gayret gösterdik” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .