Kırşehir Ticaret Borsası’ndan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Kırşehir Ticaret Borsası’ndan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

14.04.2018

Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz’un yanı sıra; Meclis Başkanı Süleyman Kaya, Meclis üyelerinden Atilla Tan, Nebi Sarı, Şaban Çelik, Ömer Güzel, Neccattin Torun, Alaattin Gözel, Mevlüt Toprak, Yılmaz Yurttaş, Mustafa Şahin, Kemal Yavuz, Yüksek […]

Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz’un yanı sıra; Meclis Başkanı Süleyman Kaya, Meclis üyelerinden Atilla Tan, Nebi Sarı, Şaban Çelik, Ömer Güzel, Neccattin Torun, Alaattin Gözel, Mevlüt Toprak, Yılmaz Yurttaş, Mustafa Şahin, Kemal Yavuz, Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mustafa Demir ve Genel Sekreter Battal Çelik katıldılar.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için Neşet Yavuz ve ekibine başarılar ve hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Neşet Yavuz, “Gayet rahat geçti seçimimiz. Hizmete devam edeceğiz. Rifat Bey TOBB’u çok üst düzey seviyelere taşıdı. Her zaman ölümüne desteğimiz yanında. Teşekkür ediyoruz. Başkanımız değil ağabeyimiz, arkadaşımız, yoldaşımız. Her türlü derdimize koşuyor. Rifat Bey’e teşekkür ediyorum. Desteğimiz sonsuz. Elimizden geldiği kadar” şeklinde konuştu.
Günün anısına Borsa tarafından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da maddi manevi çok büyük destek ve katkı sağladığı Ahi Evran Külliyesinin resmi hediye edildi.
Görüşme toplu çekinilen resimlerin ardından son buldu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .