Kırşehir TEMA, faaliyetlerine hız verecek

Kırşehir TEMA, faaliyetlerine hız verecek

25.02.2015

BAHARIN habercisi olan cemrenin havaya düşmesiyle birlikte Kırşehir TEMA Vakfı da, faaliyetlerine hız verecek. Ağaç dikimini yaygınlaştırmak için her yıl fidan dağıtımı yapan Kırşehir TEMA Vakfı, bu yıl da sürdürülebilirliği sağlama noktasında faaliyetlerini hızlı bir şekilde sürdürecek. Kırşehir TEMA Vakfı’nda yaşanan bahar sevinciyle yeni etkinliklere imza atılacağını açıklayan Kırşehir TEMA Vakfı Gönüllü Temsilcisi Hülya Coşkuntuna, […]

BAHARIN habercisi olan cemrenin havaya düşmesiyle birlikte Kırşehir TEMA Vakfı da, faaliyetlerine hız verecek.

Ağaç dikimini yaygınlaştırmak için her yıl fidan dağıtımı yapan Kırşehir TEMA Vakfı, bu yıl da sürdürülebilirliği sağlama noktasında faaliyetlerini hızlı bir şekilde sürdürecek.
Kırşehir TEMA Vakfı’nda yaşanan bahar sevinciyle yeni etkinliklere imza atılacağını açıklayan Kırşehir TEMA Vakfı Gönüllü Temsilcisi Hülya Coşkuntuna, baharın habercisi olan cemrenin yüzünü havaya yansıttığı şu günlerde birtakım faaliyetlerde bulunacaklarını belirtti.
Yapılacak olan faaliyetlerin Mart ayı ile birlikte daha hız kazanacağını söyleyen Coşkuntuna, fidan dikimi etkinlikleri gerçekleştirileceğini ifade etti.

75070_427700997324761_974217623_n copy
Ağaç dikimi kadar, bakımlarının da önemli olduğunu hatırlatarak, düzgün bir bakım olmasa eğer o kadar emeğin ve çalışmanın boşa gideceğini vurgulayan Hülya Coşkuntuna, “Bilgi alacağımız, başvuracağımız, yardım alacağımız devlet kurumlarımız var. İster telefonla, ister yüz yüze görüşüldüğü zaman teker teker izah edilerek vatandaşlara bilgi aktarılıyor” şeklinde bilgi paylaşımında bulundu.
Kırşehir halkını bahçelerinin ya da özel mülklerinin bulunduğu her yere yaşanılabilir bir dünya için fidan dikmeye davet ederek, fidan dikimi sonrasında bakımının yapılmasını da özen gösterilmesini isteyen Hülya Coşkuntuna, “Yaşanılabilir bir dünya için ağaç dik” sloganının dillere pelesenk olması gerektiğinin altını çizdi.
BU ARADA Kırşehir TEMA Vakfı, her yıl İş Bankası önünde fidan dağıtarak, ağaç dikiminin önemine farkındalık yaratıyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .