Kırşehir Simya Koleji açıldı…

Kırşehir Simya Koleji açıldı…

12.04.2019

Kırşehir’de açılan Simya Koleji kabul sınavı ödül töreni yapıldı Türkiye’deki başarılı eğitim kurumları arasına adını yazdıran Simya Koleji Kırşehir’de de açıldı. Kırşehir Simya Koleji 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında açılacak. Yeni eğitim ve öğretim yılı için yapılan ve büyük ilgi gören kabul sınavı gerçekleştirilirken, sınavda dereceye giren öğrenciler Kırşehir Simya Koleji Kurucu Müdürü M. Sami […]

Kırşehir’de açılan Simya Koleji kabul sınavı ödül töreni yapıldı

Türkiye’deki başarılı eğitim kurumları arasına adını yazdıran Simya Koleji Kırşehir’de de açıldı.

Kırşehir Simya Koleji 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında açılacak. Yeni eğitim ve öğretim yılı için yapılan ve büyük ilgi gören kabul sınavı gerçekleştirilirken, sınavda dereceye giren öğrenciler Kırşehir Simya Koleji Kurucu Müdürü M. Sami Çelik ile Okul Müdürü Neylan Yılmaz tarafından ödüllendirildi. 

1994 yılında faaliyete geçen Simya Grubuna ait olan ve 2012 yılında “Simya Koleji” ile yenilikçi eğitim anlayışını tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedefliyor.  34 Kampüs Okul, 12 Temel Lise, 2 Ortaokul ile toplamda 111 okul ve 32 kurs merkezi ile Türkiye’de hizmetlerini sürdürmeye devam eden Simya Koleji’nin Kırşehir’de de açılması memnuniyetle karşılandı.

Simya Koleji’nin Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden ‘’Altın Palmiye Eğitim’’ ödülünü aldığı bildirilirken, Kırşehir’de yılların tecrübesine sahip Boğaziçi Özel Öğretim Kursu ile özel eğitimde farkındalık oluşturmak adına faaliyetlere başlayacağı açıklandı.

Şehrimizdeki Yapı Kredi Bankası arkasındaki Boğaziçi Özel Öğretim Kurumu Merkez Binası’nda Simya Koleji başvurularının kabul edildiği, 0386 502 01 40, 444 8 601 nolu telefonlarla da bilgilerin alınabileceği bildirildi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .