Kırşehir, Show TV’de tanıtıldı

Kırşehir, Show TV’de tanıtıldı

11.04.2015

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, Kırşehir’i yöresel yemekleriyle Nursel’in Mutfağı’nda tanıttı…

KIRŞEHİR yöresel yemekleriyle Show TV ekranlarında tanıtıldı.

Yemek_ copy

Kırşehir’i her fırsatta katıldığı birçok etkinlikte tanıtan Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, Show TV ekranlarında da Kırşehir’i ve yemeklerini en güzel şekilde tanıttı.
Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’na konuk olurken, 10 Nisan Cuma günü saat 12.00’de de Kırşehir yemekleri tanıtıldı.
Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan ve Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Nursel’in Mutfağı programına 10 Nisan Cuma günü konuk olan Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, canlı yayında Kırşehir’in en özel yöresel yemeklerinden çullama, bülbül yuvası, çirleme, patlıcanlı sac böreğini yaparak, tüm Türkiye’ye tanıttı.

Yemek_3 copy
Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk ettiği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşırken, Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu da, Kırşehir’in yöresel yemeklerini canlı yayında yaparak, Türkiye’nin güzel lezzetleri tatmasını sağladı.
Yoğun ilgi ve beğeni ile izlenen programda Kırşehir yöresel yemekleri de, ev hanımlarının dikkatini çekerken, Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu’nun yapımıyla Kırşehir’in güzel lezzetlerine sofralarında yer vermek isteyen hanımlar yemeklerin tariflerine program sayfasından ulaşabilecek.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .