Kırşehir, şampiyonluk için kenetlendi

Kırşehir, şampiyonluk için kenetlendi

11.01.2018

Vali Şentürk ve Belediye Başkanı Bahçeci, yeşil-beyazlı ekibi ikinci yarıda başarılar diledi

10 OCAK Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen kahvaltılı kutlama programında çalışan gazetecilerle bir araya gelen Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Belediyespor’da yaşanan gelişmelere değindi.
Vali Şentürk, Kırşehir’de eğitim, ekonomi ve spor alanında yaşanan son gelişmelere de değindi. Kırşehir Belediyespor’un kendisi ve Kırşehir için kara sevda olduğunu ifade ederek son günlerde takımdan 3 futbolcunun ayrılmasına değindi. Transfer çalışmalarının devam ettiğini ve Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’un ikinci yarıda da aynı performanslar lider olarak tamamlamasını temenni ettiğini ifade etti.
Vali Şentürk açıklamasına şu şekilde devam etti:
“Kırşehirspor bizim sevdamız, olmazsa olmazımız bazılarımızın da kara sevdası olmazsa olmazımız çok şükür bu sene çok iyi bir konuma geldik devreyi de şampiyon olarak kapattık. Tabi belediye Başkanımızın çok büyük katkıları var. En büyük katkısı onun zaten Belediye devraldı kulübü devraldı. Ama Vali Babada üzerine düşeni de yapıyor mu yapıyor. İnşallah yakında da kulübe çok ciddi bir kan taze kan pompalayacağız Allah izin verirse yeni topçularda alınıyor. İnşallah bu sene şampiyon olur. Mali ve finansal sıkıntıdan kurtuluruz diye düşünüyoruz. Zaten 3. Lige geçtikten sonra o kadar da sıkıntı olmuyor yani inşallah kulüp kendi kedini çevirecek duruma gelir. Ama gerekeni yapıyoruz yaptırıyoruz. Allah razı olsun Sayın Başbakanımız da geçen gün çok yakından ilgilendi. Bazı yerleri de aradı ciddi bir finansman çalışmalarında bulundu. İnşallah o sözlerde yerine gelir diye düşünüyorum bu sene el birliğiyle kulübü şampiyon yaparız. Kırşehir Belediyespor’un hayalimizdeki noktaya gelmesi için bizler de Kırşehir’in seçilmişleri ve atanmışları olarak elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. İnşallah Kırşehir Belediyespor bu yıl şampiyonluk ipini göğüsleyecektir. Maddi anlamda sıkıntı yaşamayan takımımıza taraftarlarımız da büyük destek vermektedir. Yaparsak yaparız.”
BAHÇECİ: “HAYDİ BAYANLAR STADA DESTEĞE”
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, 10 Ocak Çalışanlar Günü nedeniyle gazetecilerle bir araya geldi ve Kırşehir’deki tüm bayanları Kırşehir Belediyespor’a destek olmak üzere Ahi Stadı’na davet etti.
Başkan Bahçeci konuşmasında, Kırşehir Belediyespor’un kendi saha ve seyircisi önünde gerçekleştireceği bir müsabakaya bütün bayan gazetecileri davet etti. Küfürsüz ve hakaretsiz bir spor için Kırşehir Belediyespor taraftarlarının da belirlenen kurallara uyduğunu ifade eden Başkan Bahçeci, bayanları Kırşehir Belediyespor’a destek amacıyla Ahi Stadı’na davet etti.
Bahçeci, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Kırşehir Belediyespor’un iyi olacağına inanıyorum. Önemli olan bu şehir için iyi bir takım kurmaktır. Kırşehir’i karakteri ile temsil edebilen takım kurmaktır. Bunun sonunda da başarı gelirse amenna. Bu takım hepimizin takımı. Bu manada şunu belirtmek istiyorum. Kırşehir Belediye Başkan Yardımcımız Veli Bey bu takım için gecesini gündüzüne katıyor. Futbol çok bildiğimiz bir konu değil ancak ilk devreyi şampiyon olarak kapattık. İnşallah ikinci devrede de aynı başarıyı göstererek şampiyonluk ipini göğüslediğimiz sonra da play-off mücadelesi ile takımı geleceğe taşımak istiyoruz.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .