KIRŞEHİR SAĞLIK’TA YENİ ATAMALAR

KIRŞEHİR SAĞLIK’TA YENİ ATAMALAR

21.08.2019

Milletvekili Kendirli Sağlık Müdürlüğü’nde yeni görevlere atanan müdür, başkan ve yardımcılarını ziyaret ederek başarılar diledi… Geçtiğimiz aylarda Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Ali Bulut’tan sonra başkan ve başkan yardımcılıklarına da atamalar yapıldı. Kamu Hastaneleri Başkanlığı’na Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimlerinden, ortopedi uzmanı Op. Dr. Mehmet Yetiş getirilirken, Yardımcılığına Dr. Sadettin […]

Milletvekili Kendirli Sağlık Müdürlüğü’nde yeni görevlere atanan müdür, başkan ve yardımcılarını ziyaret ederek başarılar diledi…

Geçtiğimiz aylarda Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Ali Bulut’tan sonra başkan ve başkan yardımcılıklarına da atamalar yapıldı.
Kamu Hastaneleri Başkanlığı’na Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimlerinden, ortopedi uzmanı Op. Dr. Mehmet Yetiş getirilirken, Yardımcılığına Dr. Sadettin Doğangün, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Yunus Dağ atandı.
Sağlık Müdürü Ali Bulut’u makamında ziyaret eden Ak Parti Kırşehir Mustafa Kendirli burada Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı Saadetin Doğangün ve Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Yunus Dağ’ı ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.
Ziyarette Kırşehir’de sağlık alanında yaşana sorunları ve bu sorunların çözümü noktasında yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunulurken Sağlık Müdür’ü Ali Bulut Milletvekili Kendirli’ye kurumunda ve hastanelerdeki sıkıntı ve sorunları dile getirdi ve özellikle bazı branşlarda yaşanan doktor açığının giderilmesini talep etti.
Milletvekili Mustafa Kendirli Kırşehir Sağlık Müdürlüğü ile Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Devlet Hastanesi’nde yaşanan sorun ve sıkıntıları gidermekte kararlı olduklarını, özellikle bazı branşlarda yaşanan doktor sıkıntılarını gidermek için Sağlık Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunduklarını belirterek, yeni atanın kurum başkan ve yardımcılarına başarılar diledi.
Milletvekili Kendirli “Kırşehir’deki sağlık kurumlarında son aylarda yaşanan sorunları biliyoruz ve bunları çözmek için Sağlık Bakanlığı’mız nezdinde yaptığımız girişimler sonucu gerekli kan değişiklileri yapıldı. Artık hep birlikte sağlık kurumlarındaki sorunları çözümlemek için çalışacağız. Kırşehir halkına en iyi hizmetleri verip onların şikâyetlerini ortadan kaldırmakta kararlıyız. Yeni atanan başkan ve yardımcılarımızın vatandaşların taleplerine ulaşmada mesai kavramını bir kenara bırakıp, hizmet etmesini bekliyoruz. Çalışmalarınızı yakından takip edeceğiz. Güzel işlerde yanınızda olacağımıza söz veriyoruz” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .