Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’nden aile hekimliğine ek yerleştirme

Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’nden aile hekimliğine ek yerleştirme

28.10.2017

Kırşehir Sağlık Müdürlüğü, Kırşehir’deki aile hekimliklerinde bulunan boş pozisyonlar için ek yerleştirme yapılacağını duyurdu. Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nden edinilen bilgilere göre, Kırşehir’de 24 Kasım 2008 tarihinde uygulanmaya başlanan Aile Hekimliği çerçevesinde yeni açılan ve istifa nedeniyle boşalan iki pozisyon için ek yerleştirme yapılacak. Başvuruları 30 Eylül’de başlayacak olan ek yerleştirme için başvuruların 3 Kasım’da sona […]

Kırşehir Sağlık Müdürlüğü, Kırşehir’deki aile hekimliklerinde bulunan boş pozisyonlar için ek yerleştirme yapılacağını duyurdu.
Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nden edinilen bilgilere göre, Kırşehir’de 24 Kasım 2008 tarihinde uygulanmaya başlanan Aile Hekimliği çerçevesinde yeni açılan ve istifa nedeniyle boşalan iki pozisyon için ek yerleştirme yapılacak. Başvuruları 30 Eylül’de başlayacak olan ek yerleştirme için başvuruların 3 Kasım’da sona ereceği kaydedildi.
Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:
“24.11.2008 tarihinde Kırşehir’de başlanan Aile Hekimliği uygulamasında yeni açılan ve istifa nedeniyle boşalan iki pozisyon ile müracaat tarihi bitimine kadar boşalacak olan pozisyonlar için ek yerleştirme yapılacak. Yerleştirme işlemi Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği hükümlerine göre 10 Kasım tarihinde saat 14.00’da müdürlüğümüz hizmet binası toplantı salonunda, Kırşehir Halk Sağlığı Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan komisyon huzurunda gerçekleştirilecek. Başvurular, 30 Eylül tarihinde başlayacak ve 3 Kasım günü mesai saati bitimine kadar devam edecek. Başvuru evrakları Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’nde evrak kayıt işlemleri yaptırıldıktan sonra başvuru sahibi tarafından Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Şubesi’ne teslim edilecek. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar yerleştirme işleminde dikkate alınmayacak.
“Yapılan müracaatlar sonucunda öncelik sıralaması ve hizmet puanını gösteren liste 6 Kasım’da Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’nün internet adresinden ilan edilecek. 8 Kasım mesai bitimine kadar öncelik sıralamasına itirazı olanların müdürlüğümüz Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Şubesi’ne itiraz gerekçelerini belirten bir dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Yerleşen hekimler 24 Kasım tarihine kadar görevlerine başlayacak. Aile hekimliği başvuru formu ve Aile Hekimi bilgi formu örneği Sağlık Müdürlüğü internet adresinden veya Aile Hekimi ve Toplum Sağlığı Şubesi’nden temin edilebilir. Formlar eksiksiz olarak doldurulacak. Yerleştirme işleminin son başvuru tarihine kadar herhangi bir sebeple boşalacak veya yeni ihdas edilecek aile hekimliği pozisyonları da yerleştirme işlemine dahil edilebilir. Yapılacak herhangi bir değişiklik veya ilave müdürlüğümüzün web sayfasından ilanen duyurulmak üzere yayınlanacak.”
Kırşehir Sağlık Müdürlüğü’nden edinilen bilgilere göre, Çiçekdağı Aile Sağlığı Merkezi ile Nasuhdede Aile Sağlığı Merkezi’ne ek yerleştirme yapılacak. Ek yerleştirmelere ilişkin daha detaylı bilgiler Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nden de öğrenilebilecek. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .