Kırşehir renklerle bezenecek, güzelleşecek

Kırşehir renklerle bezenecek, güzelleşecek

11.05.2016

Yaşanabilir bir şehir oluşturma noktasında bir projenin hayata geçtiği Kırşehir’de Çiçek Satış Merkezi ile daha da renklenecek…

çiçek

GÖREVE geldiği günden bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle Kırşehir’i daha güzel ve yaşanabilir bir kent haline getirmeye çalışan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehri renklendirecek yeni bir merkezi daha hizmete açacak.
Daha renkli bir Kırşehir için çalışmasına başlanılan Çiçek Satış Merkezi inşaatı devam ediyor.
Kırşehir Belediyesi Kırşehir’i güzelleştirmek ve Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir yapabilmek için Çiçek Satış Merkezi Projesi çalışmaları tüm hızıyla sürdürülüyor.
Kırşehir Belediyesi’nin Çiçek Satış Merkezi Projesi’nde inşaat çalışmaları devam ederken, taş duvarlar da hızla yükseldi ve yapılacak olan seranın temeli de atıldı.
Çiçek satış binasının inşaatının da tamamlanmak üzere olduğu bildirilirken, daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir hedefi ile çıktıkları yolda on binlerce ağacı ve yüz binlerce çiçeği toprakla buluşturarak Kırşehir’in sokaklarını yeşillendirdiklerini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Şimdi de evlerinizin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmeniz için Çiçek Satış Merkezi projemize başladık. Çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışını yapacağımız merkezimiz Buğday Pazarı’nın bulunduğu alana yapılıyor. Çiçek satış merkezimizde açık ve kapalı satış alanları da yer alacak. Böylece vatandaşlarımız hem çiçekler konusunda bilgi sahibi olacak hem de farklı çiçekleri tanıma fırsatı bulacak” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .