Kırşehir Özel İdaresi’nden sıcak asfalt çalışması

Kırşehir Özel İdaresi’nden sıcak asfalt çalışması

07.10.2017

Vali Necati Şentürk, İl Genel Meclis Başkanımız Barboros Dulkadiroğlu ve Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Mucur ilçesi Gümüşkümbet Köyü arası sıcak asfalt çalışmasını başlattı. Vali Necati Şentürk, “Gümüşkümbet Köyü yolunu İl Özel İdaremizce asfaltlandırıyoruz. Ayrıca, Mucurluların büyük ilgi gösterdiği Geyikli Baba’nın mezarını türbeye çevirdik. Yine, Şeyh Hamza’nın türbesini de yeniden düzenledik. İlçelerimize yönelik yatırımlarımız devam edecek.” […]

Vali Necati Şentürk, İl Genel Meclis Başkanımız Barboros Dulkadiroğlu ve Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Mucur ilçesi Gümüşkümbet Köyü arası sıcak asfalt çalışmasını başlattı.
Vali Necati Şentürk, “Gümüşkümbet Köyü yolunu İl Özel İdaremizce asfaltlandırıyoruz. Ayrıca, Mucurluların büyük ilgi gösterdiği Geyikli Baba’nın mezarını türbeye çevirdik. Yine, Şeyh Hamza’nın türbesini de yeniden düzenledik. İlçelerimize yönelik yatırımlarımız devam edecek.” dedi.
2017 Yılı Yol Yapım Programı kapsamında bulunan Mucur ilçesi Şatıroğlu Mahallesi ve Gümüşkümbet Köyü arası ulaşımını sağlayan yolun sıcak asfalt öncesi yol zemini alt temel hazırlama, yol genişletme, platform yükseltme ve sıcak asfalt işleriyle ilgili bilgi veren İl Genel Meclis Başkanımız Barbaros Dulkadiroğlu, “Trafik yoğunluğunun hayli yüksek olduğu bu grup yolunu sıcak asfalt için yolu hazır hale getirdik ve ardından sıcak asfalt dökümüne başladık. Diğer köy yollarımızın da en kısa sürede asfaltını dökerek, vatandaşımızın hizmetine sunacağız. İnşallah köylerimiz de şehirlerimizdeki gibi altyapı hizmetlerine, yollara kavuşacak, köylerimizdeki yaşam standardını yükseltmek için hep beraber daha fazla çalışacağız.” dedi.
Planladıkları çalışmaları tamamlamak için hızlı şekilde çalıştıklarını belirten Genel Sekreter Bektaş Aydoğan ise “Sıcak asfaltı en verimli şekilde alt yapı çalışmaların tamamlanan yerlerde kullanmaya başladık. Titiz ve programlı olarak çalışan ekiplerimiz hazırladıkları plan dâhiline çalışmalarını sürdürüyor. Sıcak Asfalt serim çalışmaları ilk olarak alt yapısı tamamlanmış olan Gümüşkümbet köyü yolu üzerinde başladık ve ekiplerimiz buradaki çalışmalarına hızla devam ediyor . Bu kapsamda çevreye verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür diliyor, anlayışları için köy halkımıza teşekkür ediyoruz ” dedi.
Vali Necati Şentürk’e sıcak asfalt açılışı sırasında; İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Genel Sekreter Yardımcısı Kurtuluş Yılmaz, Mucur İlçe Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, İl Genel Meclis Üyelerimiz İsmet Köksal, Ömer Tuncer, A. Gazi Özer, İl Özel İdaresi Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü Ercan Gönen, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ahmet Bayır ve diğer Kurum Müdürleri eşlik etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .