“Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’ni genişletilerek yeni  yatırımcılara arsa desteği vereceğiz”

“Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’ni genişletilerek yeni  yatırımcılara arsa desteği vereceğiz”

02.06.2018

Vali Akın Sivil Toplum Kuruluşları başkanlarının ziyaretinde konuştu: “Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’ni genişletilerek yeni  yatırımcılara arsa desteği vereceğiz” Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Ticaret Borsası ve Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, il genelinde üretimin artırılması için oda […]


Vali Akın Sivil Toplum Kuruluşları başkanlarının ziyaretinde konuştu:

“Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’ni genişletilerek yeni  yatırımcılara arsa desteği vereceğiz”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Kırşehir Ticaret Borsası ve Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, il genelinde üretimin artırılması için oda başkanları ve işadamları ile birlikte hareket ederek çalışmalar yürüteceklerini söyledi.
Kırşehir’de ticaret hayatının canlı tutulması için çaba göstereceklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Kırşehir’in gelişip büyümesi için ekonomik kalkınma önemlidir. Sanayimizde kaliteli ve emsalleri ile rekabet edebilecek imalat yapılması ilimiz ekonomisine katkı sağlayacaktır. Ahilerin memleketi Kırşehir’i sosyal ve ekonomik alanda geliştirmek için işadamlarımızla sürekli bir araya gelecek, yeni yatırımları teşvik edeceğiz. Kırşehir Organize Sanayi Bölgemizin genişletilerek yeni yatırımcılara arsa temini konusunda yapılan çalışmaya destek vereceğiz. Çünkü OSB’ler, illerin ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağlamaktadır. İş adamlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, ticari hayatlarında hayırlı kazançlar diliyorum.” dedi.
Ziyarette konuşan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Vali İbrahim Akın’a yeni görevinde başarılar dileyerek, Kırşehir İş Dünyası’nın sorunları ve bu sorunlara çözüm olacak önerileri dile getirdi.
Başkan Ekicioğlu, ayrıca Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kırşehir’in gelişmesi açısından çök önem verdiği Fuar ve İnovasyon Merkezi ve Biyokütle Tesisi Projeleri hakkında bilgiler vererek, bu projelerin gerçekleşmesi ve Kırşehir’in sosyal ve ekonomik gelişimi noktasında yapılacak olan çalışmalarda, yeni dönemde Kırşehir Valisi İbrahim Akın ile istişare içerisinde ortak çalışma yapmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan ve işadamlarımızın yer aldığı ziyaret, yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .