Kırşehir Milletvekilleri yemin etti

Kırşehir Milletvekilleri yemin etti

09.07.2018

24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen 600 yeni milletvekili Meclis Genel Kurulu’nda yemin ederek göreve başladılar. 600 milletvekili ilk kez yemin töreni için Genel Kurul’a geldi. Yeni milletvekilleri illerin alfabetik sıraya göre Kırşehir Milletvekilleri Metin İlhan 21.42’de, Mustafa Kendirli de 21.43’te kürsüye gelerek yemin etti. Genel kurulda Kırşehirli olan Ankara Milletvekilleri Hacı Turan, Yıldırım Kaya, Nevin […]

24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen 600 yeni milletvekili Meclis Genel Kurulu’nda yemin ederek göreve başladılar.
600 milletvekili ilk kez yemin töreni için Genel Kurul’a geldi. Yeni milletvekilleri illerin alfabetik sıraya göre Kırşehir Milletvekilleri Metin İlhan 21.42’de, Mustafa Kendirli de 21.43’te kürsüye gelerek yemin etti.
Genel kurulda Kırşehirli olan Ankara Milletvekilleri Hacı Turan, Yıldırım Kaya, Nevin Taşlıçay, Arife Polat Düzgün ve Sadir Durmaz de Meclis’te yemin ederek görevine başladılar.
24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde, Kırşehir’den Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) bu dönem 7 milletvekili görev yapacak. Mustafa Kendirli ve Metin İlhan Kırşehir’den milletvekili seçilirken, Hacı Turan, Nevin Taşlıçay, Yıldırım Kaya, Arife Polat Düzgün ve Sadir Durmaz mecliste Kırşehir yatırımlarının yakından takipçisi olacaklar.
Kırşehir’in her sorununda birlikte hareket edeceklerine yürekten inandığımız Kırşehirli milletvekillerimize çalışmalarında başarılar dileriz. (HABER:SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .