Kırşehir Milletvekili Adayı Çalışkan, hızlı başladı

Kırşehir Milletvekili Adayı Çalışkan, hızlı başladı

23.02.2015

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili aday adayı Kemal Çalışkan, çalışmalara hızlı başladı. Çalışkan, Kırşehir’in yanı sıra ilçe ve köylerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kemal Çalışkan, Mucur, Boztepe, Akçakent, Çiçekdağı ve Akpınar ilçelerinde hemşerileriyle istişarelerde bulunarak dertlerini dinledi. Kemal Çalışkan, Kırşehir’de çeşitli yardım derneklerinde yaptığı çalışmalarıyla tanındı. Kırşehirlilerin sevgisini kazandı. 2000 yılında KAL-DER Yönetim Kurulu Üyeliği yapan […]

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili aday adayı Kemal Çalışkan, çalışmalara hızlı başladı. Çalışkan, Kırşehir’in yanı sıra ilçe ve köylerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kemal Çalışkan, Mucur, Boztepe, Akçakent, Çiçekdağı ve Akpınar ilçelerinde hemşerileriyle istişarelerde bulunarak dertlerini dinledi.

Kemal Çalışkan, Kırşehir’de çeşitli yardım derneklerinde yaptığı çalışmalarıyla tanındı. Kırşehirlilerin sevgisini kazandı. 2000 yılında KAL-DER Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Çalışkan, 1999-2003 yılları arasında Kırşehirliler (KIR-DER) Genel Başkanlığını yürüttü.

image8 copy
“YETER Kİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLALIM”
Kırşehir’den Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili aday adaylığını açıklayan Çalışkan, Kırşehir’deki çalışmalarının yanı sıra ilçelere ve köylere tek tek gidiyor. İlçe çalışmalarına Mucur’dan başlayan Çalışkan, AK Parti ilçe teşkilatını ziyaretinin ardından Mucurlularla buluştu. Çalışkan, Mucurlularla istişare edip sorunların tek tek dinledi notlar aldı. Çalışkan, Kırşehir’in sorunlarını bilerek çözüm üretmeye çalışacaklarını dile getirdi. Çalışkan, “Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım” dedi. Kemal Çalışkan daha sonra Boztepe ve Akpınar ilçesinde çalışmalarda bulundu. Bu ilçelerde de AK Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Kemal Çalışkan, hemşerileriyle buluştu.
“KIRŞEHİR’LE İLGİLİ HAYALLERİMİZ VAR”
Doğup büyüdüğü ve gönül bağı ile bağlı olduğu memleketi “Kırşehir’in” ismini nerede ve ne zaman duysa büyük heyecan yaşadığını belirten Çalışkan, “Bu duygularım, 8,5 sene Petlas A.Ş.’de mühendis, başmühendis olarak, iki dönem de Kırşehirliler Derneği Genel Başkanlığı yaparak bir nebze olsun karşılık bulmuştur. Nasıl ki insanların sevdikleri, ailesi ve kendisi için hayalleri varsa, Evliyalar diyarı Kırşehir’imiz için de hayallerimiz vardır” dedi.
Kırşehir’i yaşanabilir, güçlü ve huzurlu hale getirmek için hemşerileriyle istişare ederek sorunları Meclise taşıyacağını, takipçisi olacağını ve beklentilere tercümanlık yapacağını dile getiren Çalışkan, “Yalnız Kırşehir için değil, ülkemiz ve halkımızın geleceği için milli iradenin tecelli ettiği, toplumsal sorunların çözümünün adresi olan TBMM’de Kırşehir’in sesinin daha gür çıkması için var gücümle çalışacağımdan emin olabilirsiniz” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .