KIRŞEHİR MHP’DE ASAF KAYAOĞLU RÜZGÂRI…

KIRŞEHİR MHP’DE ASAF KAYAOĞLU RÜZGÂRI…

24.03.2015

Kırşehir Belediyesi’nde 1996 – 2005 yılları arasında Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan ve 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinde, Kırşehir MHP’den milletvekili aday adayı olan İnşaat Mühendisi Asaf Kayaoğlu, gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşıyor. Kırşehir’de doğdum, Kırşehir’de yaşayacağım, Kırşehir’e hizmet edeceğim” parola ile yola çıkan Asaf Kayaoğlu, dün […]

Kırşehir Belediyesi’nde 1996 – 2005 yılları arasında Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan ve 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinde, Kırşehir MHP’den milletvekili aday adayı olan İnşaat Mühendisi Asaf Kayaoğlu, gittiği her yerde halkın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşıyor.

Kırşehir’de doğdum, Kırşehir’de yaşayacağım, Kırşehir’e hizmet edeceğim” parola ile yola çıkan Asaf Kayaoğlu, dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek yaptığı çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Kırşehir’e AKP iktidarında ciddi anlamda bir hizmet ve yatırım getirilmediği için sürekli göç veren ve küçülen bir il konumuna büründüğünü ifade eden MHP Milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde uğrunda bir nefer olarak çalışmaktan onur duyduğu ve her zamanda onur duyacağı Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.
“Bir insanın görevinin yarısı vatana, diğer yarası ise halka hizmet” olduğunu ifade eden Asaf Kayaoğlu, MHP’nin bir mensubu olarak bu seçimlerde elini değil, yüreğini taşın altına koyarak Kırşehir’den milletvekili aday adayı olduğuna dikkati çekti ve şunları söyledi:

Asaf kayaoğlu  (1) copy
“7 Haziran Genel Seçimleri ülkemiz ve Kırşehirimiz için hayati bir önem taşıyor. Ben yıllardır Kırşehir’de çalışıyorum, üzerime düşen ve verilen her türlü görevi yapıyorum. Bu seçimlerde; uğrunda bir nefer olarak çalışmaktan onur duyduğum ve her zamanda onur duyacağım Milliyetçi Hareket Partisinin bir mensubu olarak milletvekili aday adayı oldum. Bu seçimlerde artık elimizi değil, yüreğimizi taşın altına koyduk. Kırşehir’imiz için yapılacak çok şey olduğunu biliyoruz. Ankara, Kayseri, Konya arasında sıkışmışlığımızı nasıl yeneriz diye düşünürken daha yeni il olan yanı başımızdaki Aksaray ve Kırıkkale ekonomik anlamda bizi geçmiş bulunmaktadır. Bu gidişata dur demek ve yatırım ve teşvik noktasında gerekli desteği almamız lazımdır. Bugün Kırşehir’imizin en büyük sorunu olan ve gençlerimizi hayata küstüren işsizlik, esnafımızın, çiftçimizin ve hayvancımızın hak ettiği desteği görememesi, ilimizin kalkınmasın da en önemli rolü üstleneceğini düşündüğüm organize sanayimizin sahipsiz bırakılması maalesef ilimizin ekonomik olarak geri kalmışlığının başlıca nedenlerinden biridir. Kırşehir’imizin ve ülkemizin çözüm bekleyen daha pek çok sorunu vardır. Milliyetçi Hareket Partisi gerek parti programıyla, gerek bu sorunlarla ilgili hedeflediği çözüm önerileriyle gerekse de bünyesinde bulundurduğu kadrolarıyla tüm bu problemlerin üstesinden gelecek güce sahiptir. Allah nasip eder partim beni aday ve milletvekili seçilirsem Kırşehir’e hangi hizmetleri getireceğimizi herkes görecektir. Ben Kırşehir’de doğdum, Kırşehir’de yaşıyorum, Kırşehir’de öleceğim. Gök kubbede bir Hoşseda vermek için bu yola çıkıyorum. Bütün hemşehrilerim görecek ve yaşayacaktır ki onların güvenini hiçbir boşa çıkarmayacağım, olara hiçbir zaman mahcup etmeyeceğim. Çünkü benim gidecek bir yerim yok. Kırşehir benim her şeyimdir.”
Türkiye’nin iyi yönetilmediği için ülkenin ve insanların büyük sorunlar yaşadığını da belirten Asaf Kayaoğlu, “Artık AKP iktidarına dur deme zamanı gelmiş ve geçiyor bile. Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Melanete sur olacağız. Aşamayacaklar. Fitneye ateş olacağız, yanacaklar. Bölünmeye demir yumruk olacağız, sarsılacaklar. Yolsuzluğa, yoksulluğa ve işsizliğe savaş açacağız, yenilecekler. Türkiye’nin her güzelliğine sahip çıkacağız. Her değerini Cenab-ı Allah’ın bir lütfu olarak görüp bağrımıza basacağız. Her insanını aziz bilip gönlümüzü ve kucağımızı açacağız. Bunları yaparken kuşkusuz önce bir olmalıyız, iri olmalıyız ve diri olmalıyız. 2015 seçimlerinde bizlere ve dolayısıyla partimize vereceğiniz destek neticesinde görüşü, siyasi tercihi ne olursa olsun tüm Kırşehir halkına ayrım göstermeden hizmete talip olduğumu belirtiyor, bu yolda tüm hemşehrilerimin duasını bekliyorum. 2015 seçimlerinde bizlere ve dolayısıyla partimize vereceğiniz destek neticesinde görüşü, siyasi tercihi ne olursa olsun tüm Kırşehir halkına ayrım göstermeden hizmete talibim.İnşallah 8 Haziran sabahı ülkemize ve Kırşehirimize yeni ve mutlu bir güneş doğacaktır.”
ASAF KAYAOĞLU KİMDİR?
1970 Mucur doğumlu. İlk ve orta öğrenimimi Kırşehir’de, lise öğrenimimi Nevşehir’de tamamladıktan sonra 1992 yılında Akdeniz Üniversitesinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu.
1994-1996 Kastamonu Belediyesi ve 1996-2005 yılları arasında Kırşehir Belediyesinde İnşaat Mühendisi ve Fen İşleri Müdürü olarak görev yaptı. 2005 yılından beri Özel sektörde çalışıyor. Evli ve iki çocuk babası.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .