Kırşehir Ligi’nde fikstür çekildi, lig 11 Kasım’da başlayacak

Kırşehir Ligi’nde fikstür çekildi, lig 11 Kasım’da başlayacak

21.10.2017

KIRŞEHİR 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2017-2018 fikstürü Cuma günü Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) binasında çekildi. Toplam 7 takımın katıldığı Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi 11-12 Kasım 2017 tarihinde başlayacak. Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) binasında çekilen kuraya ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy, Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Hakan Koçak, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor […]

KIRŞEHİR 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2017-2018 fikstürü Cuma günü Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) binasında çekildi. Toplam 7 takımın katıldığı Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi 11-12 Kasım 2017 tarihinde başlayacak.
Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) binasında çekilen kuraya ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy, Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Hakan Koçak, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Rıfat Beyazıt ve lige katılacak olan 7 kulübün temsilcileri katıldı.
Fikstür çekiminin ardından 11-12 Kasım 2017 Kasım tarihinde başlayacak olan ve 1969 Kırşehirspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği Kırşehir 1.Amatör Kümenin ilk hafta maç programı şu şekilde: Mucurspor-Yeni Çayağzıspor, Atak Gençlikspor-Yabanlıspor, Yeşil Özbağspor-Yeşil Kamanspor.
Fikstür çekimi öncesi konuşan Kırşehir ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy, “2017-2018 futbol sezonunun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum. Her sezon olduğu gibi amatör takımlarımızın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntıları çözmek adına yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İlk etapta bu sorunları detaylı bir şekilde analiz ederek çözüm yolları üretmeyi hedefliyoruz. Bireysel branşlarda mücadele eden sporcularımızın ve antrenörlerimizin çalışma koşullarıyla alakalı sorunlarını çözme konusunda da çalışmalarımız planlı bir şekilde devam ediyor. Ayrıca tüm kulüplerimize spor malzemesi desteğinde bulunmak için çaba harcıyoruz. İnşallah çekişmeli ve bir o kadar da heyecanlı maçlara sahne olur. Şimdiden lige katılan takımlara başarılar diliyorum” dedi.
DERBİ MAÇI 5’İNCİ HAFTA
ASKF binasında çekilen fikstürün ardından sezonun en önemli maçlarından biri olan maçta 1969 Kırşehirspor ile Yeni Çayağzıspor ligin 5’inci haftasında Bağbaşı Çimde kozlarını paylaşacaklar.
Diğer yandan Mucurspor ile Mucur Yabanlıspor arasında Mucur derbisi ise ligin 3’üncü haftasında oynanacak. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .