KIRŞEHİR LİGİ’NDE 3. HAFTA HEYECANI

KIRŞEHİR LİGİ’NDE 3. HAFTA HEYECANI

29.11.2018

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü birbirinden zorlu 3 karşılaşma oynanacak. 6 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edindiği Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye 3’üncü haftada oynanacak olan 3 karşılaşmayla devam edilecek. Ligin 3’üncü haftasının açılış maçında önce Atakspor ardından Kırşehirgüçlülerspor’u yenerek 6 puanla Yabanlıspor ile birlikte zirveyi paylaşan Yeşil […]

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü birbirinden zorlu 3 karşılaşma oynanacak.
6 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edindiği Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye 3’üncü haftada oynanacak olan 3 karşılaşmayla devam edilecek.
Ligin 3’üncü haftasının açılış maçında önce Atakspor ardından Kırşehirgüçlülerspor’u yenerek 6 puanla Yabanlıspor ile birlikte zirveyi paylaşan Yeşil Kamanspor yine deplasmanda bu kez zirve yarışında Yabanlıspor’a yenilen Mucurspor’a konuk olacak. Mucur İlçe Stadı’nda Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşma saat 13.00’te başlayacak.
Amatör Küme’de heyecan Pazar günü oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek.
Yeşil Özbağspor ardından Mucurspor’u yenerek 6 puanla averajla lider durumda bulunan Mucur temsilcisi Yabanlıspor Bağbaşı Sentetik Sahasında Atak Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 12.00’da başlayacak.
Kırşehir 1.Amatör Kümenin 3’üncü haftasının kapanış maçında henüz puanı bulunmayan iki ekip Yeşil Özbağspor ile Kırşehirgüçlüler karşı karşıya gelecek. Mücadele Bağbaşı sentetik sahada oyanacak ve saat 14.00’te başlayacak. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .