Kırşehir liderleri karşılamaya hazırlanıyor

Kırşehir liderleri karşılamaya hazırlanıyor

09.05.2015

7 HAZİRAN seçimlerine 28 gün kala siyasi partilerin genel başkanları ilden ile, mitingten mitinge gidiyor. Kırşehir’e mitingi için ilk gelecek lider AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu olacak. Davutoğlu 18 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00’de Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek. Davutoğlu’nun ardından 22 Mayıs Cuma günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu […]

7 HAZİRAN seçimlerine 28 gün kala siyasi partilerin genel başkanları ilden ile, mitingten mitinge gidiyor.
Kırşehir’e mitingi için ilk gelecek lider AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu olacak. Davutoğlu 18 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00’de Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda halka hitap edecek.
Davutoğlu’nun ardından 22 Mayıs Cuma günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kırşehir’e gelecek. Kılıçdaroğlu saat 16.00’da Cacabey Meydanında Kırşehir halkına seslenecek.
Kılıçdaroğlu’nun Kırşehir mitinginin ardından hem bir gün sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kırşehir’e gelerek Cacabey Meydanı’nda Kırşehirlilerle buluşacak.
AK Parti, CHP ve MHP Kırşehir İl Teşkilatları ve milletvekili adayları miting hazırlıklarına başladı.
Kırşehirliler, siyasi partilerin mitinglerde yapacağı konuşmalardan çok, Kırşehir’le ilgili neler söyleyip, neler vaat edeceklerini merak ediyor.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

Yaklasan secimler nedeniyle Kirsehir’ li hemserilerime sesleniyorum.
Devletimizn hazinesini rusvet ve yolsuzluklarla soyan AK haramilere degil! Milli ve manevi degerlerine sahip çık!
Dik baş, tok karın, mutlu yarın için oylarimiz MHP’ ye.
Milli devlet guclu iktidar, MHP ile gerceklesecektir.
Hak, hukuk, adalet, Milliyetci Hareket!

11.05.2015, 1:45
MUSTAFA CAVDAR

MHP iktidarin da, yolsuzluk ve rusvetle elde edilen AK harami ganimetlerini geri alacagiz. Nerden buldun? Nasil sahip oldun ? Sorgulamasin dan sonra butun tasinmaz mal mulk ve yastik alti, ayakkabi kutusu harami ganimetleri ve banka hesaplarina el konulacaktir. Bagimsiz T. C. D. Mahkemelerinin huzurun da hesap sorulacaktir. HAK, HUKUK , ADALET, MILLIYETCI HAREKET!
MILLI DEVLET GUCLU IKTIDAR MHP ile GERCEKLESECEKTIR.
HAYDI TURKIYE OYLARIMIZ MHP’ ye!

12.05.2015, 10:52

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .