Kırşehir kimleri Meclis’e gönderecek?

Kırşehir kimleri Meclis’e gönderecek?

11.05.2015

7 Haziran’da yapılacak seçimlerde Kırşehir’de kazanabilecek partilerden MHP dışındakiler tek adayla dolaşıp oy istiyorlarmış. AKP’liler genellikle son sıradaki Hacı Turan’la dolaşıp oy isterlerken, acaba liste başı olan Salih Çetinkaya “Ben zaten seçileceğim. Çalışmasam da olur mu?” diye düşünüyor ya da partililerin birbirlerine anlattığı nedenlerden dolayı onunla dolaşmıyorlar merak ediyoruz. CHP’de Noter Rifat Ertem ön seçim […]

7 Haziran’da yapılacak seçimlerde Kırşehir’de kazanabilecek partilerden MHP dışındakiler tek adayla dolaşıp oy istiyorlarmış.
AKP’liler genellikle son sıradaki Hacı Turan’la dolaşıp oy isterlerken, acaba liste başı olan Salih Çetinkaya “Ben zaten seçileceğim. Çalışmasam da olur mu?” diye düşünüyor ya da partililerin birbirlerine anlattığı nedenlerden dolayı onunla dolaşmıyorlar merak ediyoruz.
CHP’de Noter Rifat Ertem ön seçim sonrası yarışı bırakıp Ankara’ya gitti. Yılmaz Zengin tek başına seçim mücadelesi veriyor.
Burada en çok çalışan 2-0 hedefiyle koşturan MHP ve Milletvekili adayları Prof. Dr. Yıldırım Türk ile Vali Mustafa Erkal’ı sahada görüyor Kırşehirliler… Birlik ve beraberlik mesajı veriyorlar.
Bakalım sonuç ne olacak?
8 Haziran sabahı Kırşehirliler kimleri eli boş geldiği gönderecek, kimleri Ankara’ya Meclis’e gönderecek hep birlikte göreceğiz. ŞGYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .