KIRŞEHİR KAR BEYAZ

KIRŞEHİR KAR BEYAZ

13.02.2020

Belediye ekiplerinin yoğun çabasıyla yol ve kaldırımlar kardan temizlendi… KIRŞEHİR KAR BEYAZ Belediye Başkanı Ekicioğlu, karla mücadele ekibini kutladı… Kırşehir’de Çarşamba gecesi başlayan ve bugün öğle saatlerine kadar kar devam eden kar yağışının ardından Kırşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele için yoğun bir çalışma temposu sergiledi. Kırşehir Belediyesi kar nedeniyle kapanan mahalle, cadde ve sokaklardaki herhangi […]

Belediye ekiplerinin yoğun çabasıyla yol ve kaldırımlar kardan temizlendi…

KIRŞEHİR KAR BEYAZ

Belediye Başkanı Ekicioğlu, karla mücadele ekibini kutladı…

Kırşehir’de Çarşamba gecesi başlayan ve bugün öğle saatlerine kadar kar devam eden kar yağışının ardından Kırşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele için yoğun bir çalışma temposu sergiledi.
Kırşehir Belediyesi kar nedeniyle kapanan mahalle, cadde ve sokaklardaki herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gereken tedbirleri aldı. Kırşehir Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünden oluşturulan ekipler sabah erken saatten itibaren yoğun mesai yaptı.
Kapanan yolları greyderlerle açan Belediye ekipleri, zaman zaman tuzlama çalışmaları yaptı.
Rampa ve ana yollara müdahale eden belediye ekipleri, daha sonra mahalle aralarında da vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için çalışmalar yaptı, kaldırımları kardan temizledi.
Karın yağacağını önceden tahmin ettikleri için kurdukları ekipleri anında karla mücadeleye dahil ettiklerini belirten Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Karın yağması ile birlikte ekiplerimizle akşam ve sabahın erken saatlerinde karla mücadele çalışmalarına başladık. Gerekli bölgelerde tuzlama ve yol açma çalışmalarını yaptık. Dolmuş girmeyen bölgelere de sabah saatlerinde ulaşıma açtık. Karla mücadele çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Ayrıca Çarşı merkezindeki kaldırımların temizlenmesi içinde ayrı bir ekip kurarak, yayaların can güvenliğini sağlamış olduk. Vatandaşlarımızdan kapanan veya buzlanma olan yerlerin Belediyemiz Halkın Masası servisinin 214 10 10 numaralı telefonuna bildirmelerini önemle rica ediyorum” dedi ve özveriyle görev yapan Belediye ekiplerine teşekkür etti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .