Kırşehir KADEM “10 Ocak Gazeteciler Günü”nü kutladı

Kırşehir KADEM “10 Ocak Gazeteciler Günü”nü kutladı

11.01.2020

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kırşehir İl Temsilciliği “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle Kırşehir’de çalışan kadın gazeteciler ile bir araya geldi. KADEM Kırşehir İl binasında bir kahvaltıda buluşan İl temsilcileri Kırşehir’de çalışan bayan basın mensuplarını ağırladı. KADEM Kırşehir İl Temsilcisi Seher Ünsal ve KADEM üyeleri Kırşehirli kadın basın mensupları ile sohbet gerçekleştirip, Kırşehir’de görev […]

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kırşehir İl Temsilciliği “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle Kırşehir’de çalışan kadın gazeteciler ile bir araya geldi.
KADEM Kırşehir İl binasında bir kahvaltıda buluşan İl temsilcileri Kırşehir’de çalışan bayan basın mensuplarını ağırladı.
KADEM Kırşehir İl Temsilcisi Seher Ünsal ve KADEM üyeleri Kırşehirli kadın basın mensupları ile sohbet gerçekleştirip, Kırşehir’de görev yaptıkları 18 aylık süreçte gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
Kırşehir İl Temsilcisi Seher Ünsal, basının önemine dikkat çekti ve Kırşehir’e hizmet eden tüm basın mensuplarının gününü kutladı. Toplantı, karşılıklı sohbet ile sona erdi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .