Kırşehir İŞKUR aracılığı ile Ahi Evran Üniversitesi’ne 25 daimi işçi alınacak

Kırşehir İŞKUR aracılığı ile Ahi Evran Üniversitesi’ne 25 daimi işçi alınacak

29.02.2020

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğünde çalıştırılmak üzere, 25 kişilik kamu (daimi) işçi statüsünde alım yapılacağını açıkladı. İş-Kur İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada; Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğünde çalıştırılmak üzere, 25 kişilik kamu işçi statüsünde alım yapılacağı duyurdu. İş-Kur tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle: “Kırşehir Ahi Evran […]

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğünde çalıştırılmak üzere, 25 kişilik kamu (daimi) işçi statüsünde alım yapılacağını açıkladı.
İş-Kur İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada; Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğünde çalıştırılmak üzere, 25 kişilik kamu işçi statüsünde alım yapılacağı duyurdu.
İş-Kur tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:
“Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğüne tahsis edilen; 12 kişilik Güvenlik Görevlisi(Silahsız), 10 kişilik Temizlik Görevlisi, 3 kişilik Bulaşıkçı mesleğinde olmak üzere toplamda 25 kişilik daimi işçi kontenjanına alım yapılacaktır. Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından başvurular 02.03.2020 tarihinden itibaren alınmaya başlanacak.
“Daimi İşçi alım ilanına başvuru şartları ise şu şekilde:
“Güvenlik Görevlisi (Silahsız) mesleğine başvuracak kişilerin: 18-40 yaş aralığında, en az lise mezunu, güvenlik görevlisi kimlik kartı veya güvenlik görevlisi geçici kimlik kartına sahip olmak.
“Temizlik görevlisi için 18-35 yaş aralığında en az ilköğretim okulu mezunu olmak..
“Bulaşıkçılık için ise eski hükümlü veya Terörle Mücadele şartlarından yararlananlar statüsünde 18-45 yaş aralığında, en az ilköğretim okulu mezunu olmak.
“Başvuru yapacak bütün kişilerin Kırşehir İl Merkezi ve İlçelerinde ikamet etme zorunluluğu vardır. İşçi alım ilanına son başvuru tarihi ise 06.03.2020’dir. Başvuru yapacak vatandaşların belirlenmesi ise 13.03.2020 tarihinde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi Toplantı Salonunda gün boyu yapılacak noter kurası çekimi ile belirlenecektir. Her meslekte alım kontenjanının, 4 katı asil ve 4 katı yedek kişi belirlenerek mülakat usulü ile yapılacaktır.
“İlan ve detayları için; Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr adresine vatandaşlarımızın müracaatları beklenmektedir.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .